טיפול ספא זוגי בשרון

ישנן סיבות רבות להתפנק ביחד בדרכים שונות, למשל טיפול ספא זוגי בשרון. יש החוגגים ביחד ביום האהבה העברי, הלועזי, את תאריך הפגישה הראשונה, את תאריך יום הנישואין, יום ההולדת של בן הזוג, יום ההולדת של בת הזוג, קידום בעבודע של אחד הצדדים, ועוד. כמובן, שלא צריך סיבה מיוחדת עבור טיפול ספא זוגי בשרון, זה יכול להיות סתם כדי להגיד "אני אוהבת אותך", להראות ש"אני מעריך את מה שעשית עבורי", או סתם כי "בא לנו לבלות קצת יחד". אפשר לשלב את הטיפול יחד עם עוד פינוקים, כמוו ארוחת לפני או אחרי, סרט, או כל דבר אחר שרק עולה על הדעת.

טיפול ספא זוגי בשרון – איזה סוג?
אם בן הזוג אוהב טיפולים חזקים כמו עיסוי רקמות עמוק, טוינא מפרק במיוחד, וכדומה, ואילו בת הזוג אוהבת שוודי עדין, עיסוי איור ודה, שיאצו עדין, וכדומה, האם זה לא מתנגש? התשובה היא ממש לא! טיפול ספא זוגי בשרון או ספא בהרצליה יכול להיות כזה שכל אחד מבני הזוג מקבל את סוג הטיפול המועדף עליו או עליה, שני בני הזוג נמצאים באותו החדר, כל אחד מקבל טיפול ממעסה אחר, באותו הזמן. הם יכולים מדעת לעת להציץ זה על זו, לשמוע את נשימותיו זה של זו, לעצום עיניים והלרגיש את הנוכחות של אהוב ליבם שמתפנק ונהנה באותו הרגע. טיפול זוגי בשרון יכול להיות מתוכנן מראש על ידי השניים או שאחד מהצדדים מפתיע את בן הזוג השני, למשל לכבוד יום ההולדת, לכבוד העבודה החדשה, ועוד.

אפשר לשלב טיפול ספא בשרון עם חבילה שלמה שכולל  יותר מטיפול אחד. למשל אפשר לעשות עיסוי, כל אחד לפי בחירתו, במשך 50 דקות, לאחר מכן שני בני הזוג מקבלים עיסוי קרקפת של 10 דקות, פילינג גוף, ועוד. אפשר לשלב זאת גם אם שהייה באמבט זוגי עם שמנים, תוך כדי לגימת שמפניה. אפשר לשלב טיפול ספא זוגי בשרון גם עם ג'קוזי ביחד, תוך כדי נשנוש עוגיות ופירות, ולגימת יין אדום. ישנן חבילות שכוללות גם ארוחת בוקר זוגית מפנקת, או ארוחת ערב רומנטית. טיפול ספא בשרון יכול להיות מאורע שחוגגים כל שנה, כמו טקס מיוחד של בני הזוג, למשל לחגוג יום נישואין. אפשר לבחור ספא קבוע או לגוון. אם בחרתם ספא קבוע, יכול להיות שתבחרו באופצהי של כרטיסיות, על מנת שתוכלו לבוא מעת לעת, למשל פעם בחודשיים באופן קבוע.

חנות וירטואלית

צרו קשר

Click on the image to change it