טיפולי ספא

בימינו, בד בבד עם העליה בקצב החיים, באינטנסיביות ובדינמיות שלהם, ישנה גם עליה בחיפוש אחר המרגוע, אחר ההפסקה מן האינטנסיביות הזו. ישנן כל מיני דרכים להרגע ולהתנתק ממטלות היום. ישנם אנשים המפתחים להם תחביב כלשהו שלו הם מקדישים לפחות חלק משארית היום שנותרה לאחר עבודה או הטיפול בילדים. לעיתים מדובר בחוג כלשהו כמו חוג תנועה, לעיתים מדובר בעיסוק בדבר אהוב כמו בישול או יצירה באופן עצמאי ללא מסגרת, ולעיתים מדובר על דרך שבה לא עושים כלום. רק נחים ונרגעים. אלה הם טיפולי ספא.

 

טיפולי הספא הולכים ותופסים מקום של כבוד בתוך תחום הפנאי והחופשות. היום צימרים רבים וגם בתי מלון מעניקים בתשלום נוסף או בחבילה כוללת גם טיפולי ספא. אם מדובר בבתי מלון, ישנו יתרון עצום בכך שיש לכם גם חדר כך שבין טיפול אחד לאחר תוכלו גם ללכת ולתפוס שינה על מזרוני פולירון נעים, אורטופדי ונוח. מזרוני עמינח או פולירון שישנם ברבים מבתי המלון הם נעימים ונוחים במיוחד כך שלאחר טיפול או שכשוך בג'קוזי תוכלו לנוח ולהתעורר רעננים לטיפול נוסף.

 

היום גם סוגי הטיפולים שתקבלו בספא הולכים ונהיים מגוונים יותר ויותר. מלבד הג'קוזי והסאונה ישנם גם טיפולם רבים. ישנם עיסויים שונים כמו עיסוי שבדי או תאילנדי. ישנו רייקי בחלק מהמקומות, עיסוי באבנים חמות, הילינג, רפלקסולוגיה ועוד.

כיוון שהמודעות לשימוש בחומרים טבעיים ולא מתועשים הולכת וגוברת, רבים מטיפולי הספא כוללים גם טיפול בעזרת צמחי מרפא, וקרמים, שמנים או קצפים לאמבטיה שעשויים מצמחים ללא עירוב של חומרים מלאכותיים.

 

תוכלו לשלב טיפולי ספא ממש בתוך שגרת היום יום שלכם אם תלכו למקומות הנמצאים בלב העיר. תוכלו למצוא ספא בבתי מלון או מקומות פרטיים שנמצאים בלב העיר ממש כך שתוכלו לעשות אתנחתא קלה במהלך יום העבודה שלכם לצורך טבילה מהירה בג'קוזי ולבחור טיפול מתוך שלל הטיפולים המוצעים ולחזור לעבודה רעננים. ניתן גם לגשת לספא במסגרת חופשה ארוכה יותר ואז ישנו ערך מוסף גם למקום. אם זהו מקום מנותק מהעיר ושופע בטבע החווייה בהחלט מועצמת.

צרו קשר

Click on the image to change it