בילוי בספא- דרך נפלאה לשבור את השגרה

אם התעייפתם מהעבודה, מחיי היום יום שלא תמיד נוחים ונעימים, אם הייתם עסוקים בעבודות שאפילו אינן נמנות עם עבודות השגרה היומיומיות, כמו למשל מעבר דירה או פינוי מקלט בעקבות המלחמה האחרונה- עבודות שדורשות השקעה של הרבה מאמץ פיזי, ספא הוא בדיוק המקום שלכם למצוא מעט מנוחה ולפרגן לעצמכם מעט.

 

ספא הוא מקום בו ניתן למצוא פינוקים רבים, בעיקר כאלה הנוגעים לטיפולים. שיטות הטיפול רק הולכות ומתרבות עם השנים. אם בעבר היה ניתן לקבל עיסוי כלשהו, שבדי או תאילנדי, היום ניתן לבחור בין סוגי טיפול שונים כמו שיאצו, טווינה, עיסוי באבנים חמות, רפלקסולוגיה, ועוד. מלבד הטיפולים למיניהם, ספא מכיל כמובן את הג'קוזי המוכר והטוב בו תוכלו להתרווח כמה זמן שתרצו, סאונות למיניהן. ספא הוא בעצם שילוב בין מקום שנותן טיפולים כאלה ואחרים לבין מלון- במקומות ספא רבים תוכלו להנות גם מארוחת בוקר מפנקת, יין, שתיה חמה ותמצאו לכם גם פינות זולה בחוץ עם כסאות נוחים שבהם תוכלו "לנוח" בין טיפול לטיפול.

 

אתרי ספא תוכלו למצוא בכל הארץ וכל אחד מהם שם את הדגש על דברים שונים. ישנם מכונים שבנויים בסגנון כפרי, כאשר לא פחות מטיפולים הם נותנים לך מנה גדושה של טבע, ירוק, שקט. בצפון תוכלו למצוא ספא מסוג זה. ישנם לעומת זאת אתרי ספא עירוניים, שנותנים לך את הטיפולים היוקרתיים עם השמנים הריחניים ביותר אך כל זאת בתוך העיר, ללא התנתקות מהשגרה היומיומית אלא רק הפסקה קטנטנה בה. תלוי מה אתם מחפשים. האם רק מנוחה קצרה בתוך יום עבודה או חופשה של סוף שבוע.

 

כמובן שספא הוא מתנה נפלאה לחבר, חברה או בני זוג. אם את יודעת שחברתך מאוד רוצה הפסקה מהעבודה והטיפול בילדים ויום הולדתה מתקרב אל תחשבי פעמיים-  קני לה במתנה כניסה לאתר ספא יוקרתי ומפנק והיא תיראה לך לאחר מכן כמו חדשה. נבדק ונמצא שהטיפולים עוזרים לזרימת הדם והאנרגיה בגוף- זה לא רק הרגשה כזאת. פנקו את עצמכם או את היקרים לכם..

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it