מסיבת רווקות בספא

אם אתן מתכננות מסיבת רווקות לחברה הטובה העומדת להתחתן כדאי שתשקלו את האפשרות לערוך את המסיבה בספא יוקרתי ומפנק. מסיבת רווקות בספא מציעה יום כיף מושלם הכולל טיפולי ספא מרגיעים ומפנקים לכל אחת מהמשתתפות וטיפול ארוך ומפנק ולחברה העומדת להתחתן, ארוחות קלות, שימוש חופשי במתקני הספא ופעילויות נוספות לפי בחירה. את המסיבה הזו אף אחת לא תשכח ותהיה זו הפתעה מפנקת במיוחד עבור כלת השמחה.

יום כיף

חברות יכולות לתכנן מסיבת רווקות בספא הנמצא קרוב לאזור המגורים או להזמין צימר יוקרתי עם ספא איכותי ומפנק וכך לשלב לינה, ספא, ארוחות עשירות ומגוונות וטיפולים. אתרי ספא רבים מעידים על הטרנד החדש בו נשים עורכות מסיבות ומפגשים בספא ומסיבת רווקות בספא נחשב לטרנד פופולרי ומבוקש. הספא מציע חבילת טיפולי ספא מהם ניתן לבחור בהתאם לתקציב ולסוגי הטיפולים אותן מבקשות משתתפות המסיבה. אפשר להזמין חבילת טיפולים הכוללת עיסויים, טיפולי הרפיה, טיפולים משלימים כמו רפלקסולוגיה, שיאצו וכד', טיפול באמבטיות מים ועוד. כפי שיש מגמות משפטיות בעולם המשפט כך ניתן למצוא מגמות וטרנדים בעולם של מסיבות הרווקות, ומסיבה בספא איכותי ויוקרתי נחשב כיום למגמה המובילה בענף זה.

לחזור הביתה רעננים ורגועים

מסיבת רווקות בספא הכוללת טיפולי ספא מרגיעים ומפנקים תגרום לאיחוד בין החברות וליום שכולו כיף, רוגע והנאה. לאחר המסיבה חוזרות החברות הביתה רגועות ונינוחות ואילו כלת השמחה תגיע ליום החתונה עם חיוך רחב, נינוחה ומאושרת מיום הפינוקים המפתיע שחברותיה ארגנו לה. אחרי יום פינוקים בספא גם חתימה על יפוי כוח נראית כמשימה מהנה.

פינוקים נוספים בספא

ניתן לשכלל את מסיבת הרווקות בספא ולהוסיף הפתעה בדמות ארוחת גורמה על ידי שף מקצועי שמגיע למקום ומכין אוכל משובח לחברות, סדנה לגוף ולנפש בה לוקחות חלק כל החברות, טיפול הוליסטי מקורי ומפתיע או לשלב הופעה של החברות בפני כלת השמחה ובה הן מפתיעות אותה במצגת או הצגה הומוריסטית, מתנה מקורית המראה כמה הן אוהבות את החברה ועוד. כדאי להתייעץ עם צוות הספא המנוסה בתכנון מסיבת רווקות וכך לחגוג יחדיו מסיבה בלתי נשכחת ובעיקר חוויה מקורית ומהנה.   

צרו קשר

Click on the image to change it