יום ספא – המתנה האולטימטיבית ליום ההולדת –

 

 

 

לא צריך לנסוע רחוק על מנת לקחת חופשה קצרה משגרת החיים הלוחצת של היום יום. כיום יש מועדוני ספא רבים במרכז היכולים להתאים להפליא כמתנת יום הולדת הן לאשה והן לגבר.

מה הפינוקים שתקבלו במועדון ספא –

ראשית טיפולי מים. זה יכול להיות טבילה במים מועשרים במינרלים או טבילה בחלב. לחילופין אפשר גם להשתכשך בג'קוזי. טיפולי המים השונים נועדו להסיר מהגוף כל מיני רעלנים המצטברים בגוף ומועברים אל המים בו טובלים. כל מועדון המכבד את עצמו גם יציע שורה של עיסויים לבחירתך. ניתן לבחור בין עיסוי רקמות עמוק שיחדור אל כל אותם מקומות כואבים בגופך שנזנחו עקב לחץ היומיום. לחילופין או בנוסף אפשר לקבל עיסוי עדין של כל חלקי הגוף שכל מטרתו עיסוי עדין של השרירים והרגשה של רוגע.

טיפולי פנים וגוף –

כל ספא המכבד את עצמו גם מעניק טיפולי פנים לפי דרישת הלקוחה מתוך המגוון המצוי אצלם. טיפולי הפנים נועדו לרען את העור ולהזין אותו בוויטמינים ומינרלים לשמירה על חיוניות העור והמראה הצעיר שלו. מכונים מכובדים צריכים להקפיד על הציוד שהם מחזיקים במכון. כך למשל המיטות צריכות להיות מצוידות עם מזרוני פולירון לסוגיהם השונים. לפי דרישה אפשר גם לקבל מזרון זוגי של "מזרוני דוקטור גב" על מנת להבטיח שכיבה נכונה לפי האנטומיה של הגוף וקימה חלקה לאחר תום הטיפול.

המיוחדות של המתנה -

מכל המתנות שאתה יכול לתת לבן/בת זוגך, מתנת הספא היא ייחודית. מדובר בטיפול כולל של כל הגוף במקום אסתטי ונקי במרחק לא רב ממקום מגוריכם. כל מה שצריך לעשות הוא לבקש יום חופש מהעבודה ואז אתה או את נכנסים לאווירה של חו"ל כאשר כולם רק רוצים לשרת אתכם ולעשות לכם רק טוב. השהות בספא יש לה היבטים של הבראת הגוף אך גם הבראת הנפש. ביום כזה אפשר לשכוח מכל צרות היומיום ולהתמכר לתענוגות הגוף ולשחררו מכאבים שהטרידו במשך שבועות או שנים. צריך כמובן להקפיד שרק אנשי מקצוע עם תעודות עובדים במקום שבחרתם. חשוב מאוד שהמעסים למדו את המקצוע במכללה מורשית בצורה מקצועית ויתנו מענה לכל בעיה רפואית שיכולה לצוץ במהלך הטיפולים שעוברים במכון.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it