מתקני ספא יוקרתיים ומפנקים

 

 

 

כיום, כמעט כל בית מלון בישראל מציע במסגרת שירותיו, חבילת נופש הכוללת שהייה במתקני ספא. מתקנים אלו הוקמו על מנת לאפשר לנו המבקרים והאורחים להפיק את מרב ההנאה מהשהייה בבית המלון. כתוצאה מכך אנו זוכים ליהנות ממגוון מאד רחב של טיפולים איכותיים, עיסויים, טיפולים טבעיים אלטרנטיביים, טיפולי טיפוח ויופי, המבוצעים על ידי מיטב המטפלים לצד האמצעים ומכשור מתקדם. במידה ואתם מתכננים נופש בבית מלון אין שום ספק שעליכם לבחור במלון שמציע חבילות פינוק מהסוג הזה.

חדרי טיפול- עיצוב ותכנון

לצד חווית אירוח ברמה מאד גבוהה, תוכלו למצוא במלונות הכוללים מתקני ספא, חדרי טיפול איכותיים ומעוצבים ביתר קפידה המשלבים בתוכם מיטות טיפול מרווחות, כורסאות מעוצבות בהתאם לנוחיותכם, מוזיקת רקע מרגיעה וכמובן מטפל מקצועי. הצבעים הדומיננטיים בחדרי הטיפולים לרוב יהיו צבעי פסטל על מנת להשלים את חווית הרוגע והשלווה במהלך הטיפול. דגש מרכזי יינתן לסוג האווירה שמעורר החדר שכן אחת מהמטרות המרכזיות ביותר של טיפולים אלו הינה הפגת המתח והלחצים שמלווים כל אחד ואחת מאיתנו במהלך חיי היומיום העמוסים.

יוקרה מתחילה בעיצוב

בתי מלון יוקרתיים, כיום מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות, מרמת שירות גבוהה במיוחד, מחדרים מפנקים ומאובזרים, פינות אוכל מעץ מלא, מחוויה קולינארית נהדרת ומענגת, בריכות שחייה, חדרי סאונה ועוד מגוון רחב של פינוקים. כאשר אנו מדברים על מלונות יוקרתיים אנו לא רק מדברים על שירותי הספא הניתנים במקום אלא על התייחסות ניכרת לרמת העיצוב של החדרים ובכלל של חלל המלון הפנימי והחיצוני.

כתוצאה מכך תוכלו להבחין ברהיטים מרשימים דוגמת כורסאות מעוצבות, בחדרי האוכל של המלון תוכלו ליהנות מישיבה מרווחת לצד פינות אוכל מעץ מלא ובכלל מהתייחסות ניכרת לכל הפרטים הקטנים שבסופו של דבר עושים את ההבדל הגדול. חלק אינטגראלי מהיוקרה של המלון באה לידי ביטוי בתכנון ובהשקעה של מעצב הפנים תוך התייחסות ניכרת לגודל של המקום, למרחב של החלל, לסוג הריצוף ועוד שאר אלמנטים מרכזיים המשפיעים על האווירה הכללית במלון.

 

 

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it