רעיונות לחגיגת ימי הולדת למבוגרים

 

 

 

כל יום הולדת הוא סיבה לחגיגה, ולא משנה אם אתם בני שנה או בני שמונים, כולנו רוצים יום אחד שבו, הכל סביבנו, ואפשר לעצור רגע אחד מכל השגרה ולשמוח יחד עם החברים הקרובים ובני המשפחה.

יום הולדת למבוגרים שונה במעט מאשר ימי הולדת אחרים, הקצב, האווירה צריכה להיות בהתאם לגיל המשתתפים, כך למשל אפשר לחגוג את יום ההולדת במסעדה מפוארת, ביאכטה, או הכל בהתאם לטעם האישי ומידת התקציב העומד ברשותכם, כאשר ניתן תמיד לערוך מסיבה מדהימה ומרגשת בעלות מינימלית.

חשוב לדעת לפני ארגון של ימי הולדת למבוגרים, מהו גיל המשתתפים ומהו מצבם הבריאותי, האם הם רוצים אירוע אינטימי ושקט או משהו יותר רועש, שכן הרעיון הוא להפוך את יום ההולדת לחוויה מרגשת ולא משנה אם זה בטיול בחו"ל, בחופשה בארץ או בארוחה יוקרתית, העיקר זו האווירה והחברים ומצב הרוח השמח של כולם.

באם מדובר ביום הולדת משפחתי, אפשר לעשות מעין אירוע של שורשים ולשתף בו את כל הנכדים, להקרין וידאו או מצגת של אילן היוחסין של המשפחה ובמסגרת זו להעביר את הסיפור האישי של האדם המבוגר החוגג את יום ההולדת, כך שכל אחד מבני המשפחה ידע ויכיר טוב יותר את הדרך בחיים שעבר אותו אדם עד כה.

מדוע לא כדאי לעשות מסיבת הפתעה ביום הולדת למבוגרים?

בניגוד לימי הולדת שעורכים לילדים או לחברה צעירים שבהם מסיבות ההפתעה פופולריות ביותר, הרי כאשר עורכים מסיבת יום הולדת לאדם מבוגר, מסיבת הפתעה הינה אופציה שכדאי לוותר עליה וזאת משום שההתרגשות הרבה שיש במסיבת הפתעה, עלולה לגרום לאדם המבוגר לבעיה רפואית ואולי אף להתקף לב חלילה.

אנשים מבוגרים לרוב, מעדיפים להיות חלק מתכנון האירוע, יש דברים שהם מעדיפים שלא לעשות ביום ההולדת למרות שאולי שאר בני המשפחה או החברים יחשבו אחרת, שהרי מי שצריך להתחשב בדעתו ביום זה הוא האדם המבוגר, ולנסות ולערוך עבורו את היום הנפלא ביותר שיש שישאיר לו תחושה טובה במיוחד וחוויה חיובית ומרגשת ובעיקר בלתי נשכחת.

 

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it