טיפולי רייקי לשיפור הזוגיות

 

 

 

מי מאיתנו לא חווה את זה? התרגשות גדולה, התאהבות סוחפת, ואז זוגיות יציבה ששוקעת בשגרה מתישה ומעייפת. שגרה שסוחטת את הנפש ולא משאירה הרבה מקום לאהוב ולהתרגש ממישהו אחר. זה קורה לכל מערכת יחסים ואין טבעי מזה, אבל כשזה מגיע, כדאי להתעורר ולטפל בזה, לפני שיהיה מאוחר מדי ויפה שעה אחת קודם.

אז מה עושים כדי להציל את הניצוץ?

אז בין אם אתם נמצאים בשלבים שלפני, ורוצים, בצדק, לתרגל קצת רפואה מונעת למערכת היחסים, ובין אם אתם לוקים כבר בתסמונת באחד השלבים- אין זמן מוצלח יותר מההווה להתחיל לעשות למען עצמכם וביתכם- מערכת היחסים הזוגית שלכם. דרך אחת לעשות זאת, היא באמצעות טיפולי רייקי.

מהי הרייקי?

הרייקי היא אנרגיית חיים שזורמת באופן טבעי בכל יצור חי. באמצעות למידה וסדרה של חניכות, רוכש המטפל ברייקי כלים ומיומנות שמסייעות לו להעצים את זרם האנרגיה העובר דרכו ולחדד את הזרימה. באופן זה, מתעל המטפל את האנרגיה החולפת דרכו אל מרכזי אנרגיה שונים (צ'אקרות) בגוף האסטרלי (הגוף האנרגטי) של המטופל, משחרר חסימות, מאזן, ומעודד תהליכי ריפוי והחלמה טבעיים של הגוף והנפש עצמם.

איך מתבצע טיפול רייקי זוגי?

טיפול רייקי לשיפור הזוגיות יכול להתבצע באופן של טיפול הדדי של בני הזוג זה בזה, או, במידה ואחד מבני הזוג חווה התנגדות מסיבה זו או אחרת, ניתן להחל בעבודה על שיפור הזוגיות גם אם אחד מבני הזוג בלבד. העבודה הפרטנית תתמקד בשחרור התנגדויות ועכבות שחווה המטופל. שחרור זה, ישפיע על צד אחד בדינמיקה הזוגית, אולם שינוי זה ישנה למעשה את התדר המשותף. ברגע שצד אחד משנה את אופן השתתפותו ב"משחק" הזוגי, הדבר יותר השפעה בלתי נמנעת גם על הצד השני, באמצעות יחסי הגומלין ההדדיים ביניהם. ככל שמתקדם התהליך, יגברו הסיכויים שהשינוי לטובה במטופל ובקשר, ירככו את העכבות וההתנגדויות של בן הזוג השני, ויפתו גם אותו להשתתף באופן פעיל יותר בטיפול הרייקי ובתהליך הטיפולי הזוגי.

תרומתו של טיפול הרייקי לשיפור הזוגיות

מובן שאופצייה זו, של השתתפות זוגית פעילה והדדית בטיפול הרייקי הזוגי היא הרצוייה יותר. באופן זה, שני הצדדים- שני בני הזוג- נוקטים בפעולה ישירה, לוקחים אחריות, מפגינים רצון ומחוייבות לקשר ולתהליך. מעבר לכך, חווית הטיפול הזוגי ההדדי, הטיפול ברייקי, היא חוויה אינטימית, קושרת, נעימה ומחברת, שמייצרת בסיס משותף להתייחדות שקטה, למגע, להרעפת אהבה, להתמקדות בקשר ולטיפוחו.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it