ספא ההצעות בחיים המודרנים

 

 

 

החיים המודרניים הם אינטנסיביים ומלאי מתח. אנשים עובדים שעות רבות בקצב מטורף לפעמים ותחת לחצים גדולים. לאחר העבודה הם מגיעים לבית, וגם שם מחכות להם מטלות רבות ומגונות. טיפול בענייני בית שוטפים, טיפול בילדים ועוד סוגי טיפולים. דרך טובה להפיג את הלחצים הללו היא לצאת מדי פעם לחופשה מפנקת. חופשה שתשחרר את הראש והגוף, תמלא מצברים ותכין את האנשים להמשך החיים. אם אין אפשרות לצאת לחופשה של כמה ימים אז תמיד אפשר לצאת ליום כיף במסגרתו אפשר לבלות בין היתר באתר ספא. אין דרך יותר מהנה לגוף ולנפש מאשר ביקור במועדון ספא. וקבלת טיפולים ועיסויים שונים בו. אתרי ספא הם אתרים שיש בהם אווירה נעימה ומרגיעה.

 

טיפול בספא

 

ברגע שנכנסים לספא נכנסים לעולם רגוע ובעל אווירה מדהימה של חופש. ריח נעים יקדם את פני הבאים, ומוסיקה מרגיעה תמלא את חלל החדר. בלובי הכניסה יהיו כורסאות ישיבה לידם שולחנות קטנים עליהם מיני תקרובת של מתאבנים, פירות יבשים ועוד סוגי כיבוד. בחדר תהיה גם פינה לשתייה חמה וקרה. על השולחנות יהיו עיתונים ומגזינים לעיון. לאחר שהמטופלים נרגעים ונכנסים לאווירה הם יוזמנו לחדר הטיפולים. הם יטבלו באמבטיה או בג'קוזי שבמימיו יהיו חומרי ריח שונים. לאחר מכן הם יעברו למיטת הטיפולים. ושם יקבלו מסאז'.מיוחד לפי הזמנתם. יש מסאז' קלאסי. יש מסאז' שבדי. ויש עוד סוגי מסאז' . כל אחד לפי בחירתו. המעסה תתעכב על כל איבר בגופו ותעסה אותו במקצועיות רבה.

 

מסאז

 

 

המסאז' יהיה בתוך חדר נעים ומוצף בריח ארומאטי מיוחד. המעסה  תעסה את המטופל בעזרת שמנים מיוחדים בעלי ניחוח מיוחד. תהליך המסאז' אורך כארבעים וחמש דקות. בסופו המטופל יצא לנוח מחוץ לחדר הטיפולים. הוא יתכבד בעוד שתייה. בסופו של התהליך גופו יהיה רפוי ורגוע. לעיתים יש נשים שמסיימות טיפול מסאז' והולכות לסדר את שיערן. אצל מעצב שיער. הוא יעצב להן תסרוקות בעזרת מחליקי שיער או מסלסלי שיער לפי הצורך. ביקור באתר ספא ועיצוב שיער באותו יום יגרום לנשים התרוממות רוח גדולה, ויגדיל מאוד את הביטחון העצמי שלהן. כל אחד זקוק מדי פעם לחופשת ספא אמיתית. על מנת שיוכל צבור כוחות לקראת המשימות הרבות שממתינות לו ביום יום.

 

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it