שירותי ספא המוצעים במלונות ים המלח

 

 

 

ים המלח ידוע בעושר המינרלי שלו, אותו מנצלים אנשים רבים המגיעים אליו מכל רחבי העולם על מנת לטפל בבעיות עור, מפרקים ועוד. דבר נוסף שבו ידוע ים המלח הוא מקבץ המלונות השוכן בחלקו הדרום מערבי של האגם, מקבץ מלונות המלין מאות רבות של אלפי תיירים בכל שנה, לכל אורך השנה. מזג האוויר הנוח השורר לאורך מרבית השנה באזור זה של המדינה, מאפשר למלונות במקום ליהנות מתפוסה גבוהה לאורך מרבית עונות וחודשי השנה.

בהמשך לסגולותיו של ים המלח לטובת מחלות עור, פיתחו המלונות במקום שורה של טיפולי ספא מתקדמים המייצרים חוויה שלמה ומקיפה עבור אורחי המלונות. במלונות אלה, בדומה למספר מלונות באילת, מוצעים שירותי ספא בסיסיים, אך בשונה מאותם מלונות באילת, היקף השירותים במלונות ים המלח גבוה יותר, מקיף יותר ועשיר יותר:

עיסויים – מלונות ים המלח מציעים שורה ארוכה של עיסויים מגוונים המבוססים על מגוון שיטות כמו עיסוי שבדי, עיסוי תאילנד, עיסוי רפואי וכדומה. אפשר ליהנות מעיסויים אלה כעיסויים בפני עצמם, או במסגרת חבילה טיפולית שלמה בבעיות העור והמחלות של האורח.

שיזוף – ניתן ליהנות ממגוון שירותים לזירוז השיזוף באופן טבעי או מלאכותי. כך למשל, המלונות מספקים שירותים של מיטות שיזוף המזרזות את תהליך השיזוף בעור, ומצד שני ניתן גם להשתמש בשירותים של שיזוף מלאכותי באמצעות שטיפות של סוכר חום וחומרים כהים נוספים.

שירותי ספא מתקדמים – מכוני הספא במלונות ים המלח מספקים גם שירותי ספא מתקדמים כדוגמת איורוודה, וטיפולים באמצעות אבנים חמות. טיפולים אלה הם טיפולים שפותחו בעשורים האחרונים ודורשים רמה מקצועית גבוהה. במסגרת שירותים אלה ניתן לקבל גם שירותי עיסוי באמצעות כוסות רוח, חימום אזורים רגישים בגוף בצורה ממוקדת וכדומה

שירותי רפואה אלטרנטיבית – במסגרת מכוני הספא של מלונות ים המלח ניתן ליהנות ממגוון שירותי רפואה אלטרנטיבית. ניתן למשל לבצע טיפולים רפלקסולוגים המאפשרים לטפל במגוון רחב של בעיות בריאות באמצעות לחיצה על נקודות לחיצה ייעודיות על כף הרגל. עוד ניתן ליהנות משירותי ייעוץ תזונתיים במהלכם בונה תזונאית מקצועית תפריט ייעודי לכל אורח על פי צרכיו, מאפייניו ומגבלות הבריאות שלו. במסגרת שירותים אלה ניתן ליהנות מעוד מגוון טיפולים כדוגמת פרחי באך, רייקי וכדומה.

שירותי טיפול באמצעות מינרלים – סביב סגולותיו של ים המלח קמה תעשייה שלמה המפיקה את המינרלים מתוך מי הים ואורזת אותם בצורה מרוכזת לשימושם של בני האדם. במכוני הספא של מלונות ים המלח נעשה שימוש נרחב במינרלים אלה במסגרת הטיפולים. כך למשל ניתן לבצע טיפול באמצעות שמנים להרגעת העור והבראת פצעים. ניתן לבצע טיפולים ייעודיים באמצעות מינרלים ייחודיים הנחצבים מים המלח וזמינים עבור האורחים ברמה גבוהה.

מלונות ים המלח שוכנים בסביבה שוממה למדי, ובדיוק מסיבה זאת, מספקים בתי המלון באזור רמת אירוח גבוהה המאפשרת לאורחי המלון למלא את כל צרכיהם במסגרת המלון. בנוסף לכל אלו, ידועים בתי המלון באזור במכוני הספא המתקדמים שלהם המספקים שירותים כלליים כבכל מכון ספא של בתי מלון אחרים, ובנוסף שירותים ייעודיים ובלעדיים המסופקים רק במלונות אלה באזור ים המלח, וזאת כחלק מאסטרטגיית הבידול של מלונות אלה בעיני האורחים.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it