על ספא ועל ים המלח

ים המלח נחשב למקום הנמוך ביותר בעולם. כמו כן ים המלח נקרא גם ים המוות והוא קרוי כך על שם חוסר הדגה באזור. המים אמנם מלוחים ולא מיועדים למגע חי ומאידך מספקים את כל אפשרויות התברואה לכל דורש. לא מעט אנשים מהארץ והעולם נוטים להאמין ביכולות הטבע ובפרט ביכולתו של ים המלח למגר ולרפא לא מעט פצעים. אנשים מגיחים מכל קצוות הארץ והעולם על מנת לטבול במימיו של ים המלח ולהשאיר את הבעיות בצד. ים המלח קרוי כמקום ההחלמה של לא מעט האנשים. באמצעות אירוח באחד מאותם מלונות ים המלח המציעים לינה ואירוח מהמפוארים ביותר, יכול התייר הפוטנציאלי לבוא ולהירפא ממימיו של ים המלח ומאידך לקבל עיסויים ייחודיים וטיפולים אשר יחזירו אותו לתלם הראוי. במאמר זה נדבר בעיקר על אפשרויות של חופשות המלוות בהנאת ספא באזור ים המלח ובפרט באותם מלונות ים המלח.

על ספא ועל ים המלח

היכולת של חופשה משולבת הנאות ובריאות הינה החופשה האולטימטיבית עבור כל דורש. רוב האנשים מגיעים לים המלח על מנת לתפוס תנומה ארוכה ומרגיעה ומאידך לרפא ולהרפות מלחצי היום והשבוע. אזור ים המלח כמו נולד לחוויות הספא והוא מביא מגוון של טיפולים שעליהם  נמשיך ונדבר במאמר זה. חבילות הספא ידועות כהפתעה מושלמת לימי נישואין, ימי הולדת או סתם בעבור אירוע מפנק. יש סוגי ספא המדברים על האותנטיות ומקנים אווירה מערבית, מזרחית או אפילו אסיאתית. ברקע מוסיקה המתאימה לאווירה המתבקשת, בין סוגי הטיפולים טיפול שוודי, טיפולים נפרדים או אפילו זוגיים בעוד הג'קוזי יחכה בסופו של הטיפול והכול לאור נרות ושמפניה. חבילות הספא מצוידות לא פעם גם בארוחת בוקר אשר תוגש עד שעה מסוימת. האנשים המחפשים את אירוחי הספא, יצוידו לרוב בחלוקי רחצה לנוחיות האנשים. החבילה תכלול גם ביקור בבריכות מי מלח, סאונה יבשה,רטובה ואפילו חדר כושר וחמאם טורקי בהתאם.

שילוב ספא עם שהייה בבית המלון

לצורך העניין, ניתן לשלב שהייה בבית מלון עם חבילת הספא. מלון פלזה ים המלח מביא שימושים בחוף ים פרטי, בריכה רגילה, בריכת מי מלח, סאונה יבשה או רטובה, מקלחת לחץ, ג'קוזי ומגבות חינם. כמו כן המלון יגיש ארוחת צהריים עשירה ולקינוח תסופק עוגה בלובי של המלון. כך למעשה יסגרו הקבוצות או האנשים הנבחרים את הפינוק היומי. לצורך העניין, מלון קלאב ים המלח הבא במונחים של הכול כלול יביא חבילת אירוח של שתייה חופשית ללא אלכוהול, קרטיבים וגלידות בעונה, שימוש בבריכה, מי המלח, סאונה וג'קוזי באופן החופשי וכמובן מגבות חינם למשך רוב שעות השהייה במקום. גם כאן תוגש ארוחת צהריים עשירה ובשרית כאשר לצידה יוכלו האורחים לקנח בקינוח עשיר בלובי המלון. דרך נפלאה לסיים חופשת ספא מעולה במחוזות ים המלח.

על חופשה ועל הנאה

בסופו של דבר, היכולת  להגיח אל ים המלח ולו ליום אחד, להתרווח בבית מלון מדהים השרוי במקום, ליהנות מעיסויים בלתי נשכחים ולפצוח בארוחות עשירות הם רק חלק אחד מיתרונותיו של ים המלח המספק שירותים בלתי נשכחים של חופשה, בריאות ובעיקר שחרור הגוף והנפש.

 


צרו קשר

Click on the image to change it