שירות ספא המוצעים במלונות ים המלח

מחברת:

עד לפני מספר עשורים ים המלח היה סתם הנקודה הכי נמוכה בעולם. האמת היא שזה בהחלט משהו מיוחד שאין עוד לאף פינה אחרת בעולם. אם נפרוש למעשה את העולם על קו ישר אחד, ים המלח יהיה הנקודה הנמוכה ביותר על הקו הזה, רק זה לכשעצמו הופך אותו למקום מיוחד. יחד עם זאת, עד לפני מספר עשורים לא היית שום תשתית שתארח את האנשים שרצו או חשבו להגיע לבקר במקום המיוחד הזה. או אז הוחלט בממשלת ישראל להקים את מקבץ בתי המלון שכיום ממוקם בפינה הדרום מערבית של ים המלח. מקבץ זה של בתי מלון כולל מספר לא קטן של בתי מלון ברמות אירוח שונות החל מרמת אירוח בינונית ועד רמת אירוח גבוהה, לרבות אכסניות. התיירות לים המלח מבוססת הרבה מאוד על תיירים מהארץ ומהעולם המגיעים למקום בגלל סגולותיו של ים המלח. ים המלח נהנה מעושר מינרלי מאוד ייחודי שהתגלה כי הוא מסייע לריפוי והקלה של מחלות עור שונות ומגוונות. אנשים מכל העולם שיש להם בעיות עור שונות, מגיעים לים המלח על מנת לעבור תהליך של ריפוי או הקלה של בעיות העור שלהם. בהתאם לכך, פיתחו בתי המלון בים המלח שורה של טיפולים הנכללים במסגרת טיפולי הספא שלהם, ומוצעים לכלל התיירים המגיעים לאזור.

במכוני הספא של מלונות ים המלח ניתן למצוא שורה ארוכה של טיפולי ספא מסוגים שונים. כך למשל ניתן לקבל במכונים אלה, עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי רפואי מסוגים שונים, טיפולי איורוודה, טיפול באבנים חמות, טיפול בשמנים ארומטיים, טיפול במינרלים ייחודיים מים המלח, כמובן סאונה יבשה, סאונת אדים וג'קוזי, וגם רפלקסולוגיה, רייקי, סדנאות יוגה וכדומה. מכונים אלה מציעים מכלול אדיר של טיפולי ספא המיועדים גם לפינוק מצד אחד, וגם לטיפול מצד שני. כך למשל, יכול אדם להזמין דיל למלון ים המלח, בדיוק כפי שכולנו מזמינים כל שנה דילים לאילת, כשהדיל הזה כולל שורה של טיפולים רפואיים בליווי רופא, או איש מקצוע מתאים אחר. במסגרת הדיל יוכל האדם לקבל שורה של טיפולים באמצעות המינרלים של ים המלח, יהיה עליו לשהות כמות מסויימת של זמן בתוך מימי ים המלח, ואת החוויה הזאת כולנו אוהבים. הרי לצוף על פני המים אי אפשר בשום מקום אחר בעולם פרט לים המלח.

אם אתם רוצים להגיע לים המלח על מנת ליהנות מסגולותיו הייחודיות, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולחפש בתי מלון בים המלח, בדיוק כפי שאתם מחפשים דילים לאילת בבתי מלונות באילת. תוכלו להתרשם מהמלונות השונים, מרמת האירוח, המיקום שלהם והמרחק שלהם מקו החוף, וכמובן מרשימת טיפולי הספא שהם מציעים. בתי מלון שונים מציעים דילים שונים עם טיפולים שונים, ועם היצע שונה של טיפולים. תוכלו לברר את המחירים, ולבצע הזמנה און ליין, ולקבל אישור על התשלום בזמן אמת. כמו כן, תוכלו לקרוא ביקורות מקצועיות בכתבות עיתונאיות, וכן לקרוא חוות דעת של אנשים פרטיים שכבר עברו את החוויה ורוצים לשתף אתכם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. כנסו עכשיו לאינטרנט ובידקו את הדילים השונים למלונות ים המלח.

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it