על ספא, ים המלח ועל הקשר ביניהם

מחברת:

כשאתם שומעים את המונח ים המלח סביר להניח שועלה בראשכם תמונה של הים הקסום עם המלונות המפוארים שלו. ים המלח או בשמו האחר ים המוות, נקרא כלך על שום כמות המליחות הרבה שבו שלא מאפשרת הימצאות של דגה וחיים בתוכו. ים המלח הוא גם המקום הנמוך ביותר בעולם ומשום כל הוא נהנה מאקלים ייחודי שמאפשר קיום של תיירות חורף ענפה במקום. סגולותיו של ים המלח ייצרו סוג חדש של תיירות בישראל, הלא היא תיירות מרפא.

סגולות רפואיות

לים המלח סגולות רפואיות מוכחות ולא בכדי למגיעים אליו בכל שנה אנשים רבים מישראל ומהעולם כולו כדי לשפר את מראה העור וכדי לרפא מחלות שונות. מוצרי מרפא שנושאים את השם מוצרי ים המלח נושאים תווית של איכות משום שלים המלח סגולות מרפא שנודעו ברחבי תבל. משום כך, אך טבעי הוא הדבר כי במלונות ים המלח התפתחה תיירות ספא ענפה שמאפשרת לכל מי שמגיע למלונות הללו ליהנות משלל פינוקים וטיפולי ספא מרעננים ובריאים.

חופשה בריאה

חופשה בים המלח הפכה שם נרדף לחופשה בריאה והמלונות הבינו זאת. דגש רב מושם על ההיבט הבריאותי והדבר ניכר בכל תחומי האירוח, החל מהאוכל הבריא והמגוון וכלה בתיירות הספא. במסגרת אותה תיירות ספא יכול התייר לקבל טיפולי גוף משחררים, שיעזרו לו לצבור כוחות רגע לפני שחוזרים לשגרה המפרכת שך היומיום. השילוב בין הנאה ובין בריאות הוא שילוב מנצח ובים המלח כאמור השילוב הזה מתקיים במלוא עוצמתו.

על רקע המדבר

נדמה כי הנוף הפראי של יחידת הנוף הזו מאפשר לכל מי שמגיע לנפוש במקום להשתחרר ולקבל את המיטב ממה שיש למקום להציע. חושפה בים המלח עם חבילות הספא המיוחדות שיש למלונות להציע היא מתנה מושלמת ליום הולדת, יום נישואין או ירח דבש. זוהי יכולה להיות גם הזדמנות מצוינת להצעת נישואין או מסיבת רווקות. למעשה כל מי שמעוניין לפנק מישהו אחר יכול לעשת זאת בים המלח.

החבילות

חבילות ספא שונות מוצעות במלונות בים המלח וניתן לבחור בין חבילה אירופאית, חבילה מזרחית או אסייתית. לכל חבילה הייחוד שלה והטעמים המיוחדים שלה על פי העדפת הנופשים. התוצאה היא בכל מקרה הנאה מרבית והרפיה מושלמת. השימוש במוזיקה המתאימה, עיסויי גוף, בריכת ג'קוזי וכוס יין טובה מפנקת מייצרים חוויה של ממש. ניתן לקבל טיפול זוגי או אישי על פי ההעדפה. בחבילות הספא מקבלים הנופשים גם ארוחת בוקר מפנקת ולנופשים מסופקים גם חלוקי רחצה מפנקים.

מה כולל?

במסגרת החבילה נכלל גם ביקור בבריכות של ים המלח, סאונה יבשה או רטובה, חדרי כושר וחמאם טורקי. ניתן ואף רצוי לשלב שהייה בבית מלון עם חבילת הספא. כמו מלונות באילת גם מלונות שונים בים המלח מספקים לנושפים חוף ים פרטי, בריכת שחייה, בריכת מי מלח, סאונה יבשה או רטובה, מקלחת לחץ, ג'קוזי ומגבות חינם. המלונות מספקים גם  ארוחת צהריים עשירה ולקינוח עוגה שמוגשת בלובי המלון.

יום של חול

זוהי דרך מופלאה לסיים יום של פינוק בספא של ים המלח שבו אתם נרגעים מכל המתח והלחץ וטוענים את עצמכם בכוחות מחודשים. זהו לא רק מקום של בריאות ,אלא גם בהנאה והרפיה מה שמייצר חוויה לא פחות ממושלמת. 

צרו קשר

Click on the image to change it