סקירה על שירותי ספא המוצעים במלונות ים המלח

מחבר:

מלונות ים המלח הוא למעשה מקבץ של מספר בתי מלון הממוקמים בפינה הדרום מערבית של ים המלח. מלונות אלה נבנו לאחר שהמדינה הבינה את הפוטנציאל התיירותי הגלום בים המלח. ים המלח הוא ים ייחודי בכל העולם. כעובדה ראשונה, מדובר בנקודה הנמוכה ביותר על פני כדור הארץ. לו היינו פורשים את כדור הארץ למישור אחד גדול, הרי שים המלח היה הנקודה הנמוכה ביותר על גבי אותו מישור. זהו בהחלט ערך תיירותי, אף אם אינו מדבר לכל אחד. כעובדה שניה, ים המלח מכיל מגוון רחב של מינרלים חשובים המסייעים בעיקר לטיפול בבעיות עור של בני האדם. תיירים רבים מגיעים לים המלח מהארץ ומכל רחבי העולם על מנת לטפל בבעיות עור ושרירים שלהם, ושאינם מוצאים מענה בשום צורת טיפול אחרת. תוכלו להיכנס לאינטרנט ולערוך חיפוש בנושא, ולבדוק מה הם הערכים של המינרלים בים המלח, ושל השהייה במימי ים המלח לסיוע בהתמודדות עם מחלות עור למיניהן.

האוריינטציה הזאת של ים המלח לכיוון מינרלים טובים לעור הגוף, הביאה להתפתחות של ענף הספא במלונות ים המלח. למעשה, בכל בית מלון, יהיו אלה בתי מלון בירושלים, בתי מלון בתל אביב, בתי מלון בנתניה, או מלונות באילת, בכל בית מלון יש מכון ספא המספק מגוון רחב של שירותי ספא לאורחי המלון. יחד עם זאת, היקף השירותים המסופקים בכל מכון ספא כזה, יכול להשתנות ממלון למלון. מלונות ים המלח ידועים במגוון רחב מאוד ומקיף ביותר של שירותי ספא ופינוקים ממגוון סוגים. כך למשל, תוכלו לבצע עיסוי שבדי, עיסוי תאילנד, עיסוי רפואי או כל עיסוי אחר על פי העדפותיכם במלונות בים המלח. מלונות אלה יודעים להציע גם טיפולי ספא מתקדמים כמו איורוודה, טיפול באבנים חמות, עיסוי עם שמנים ארומטיים, רפלקסולוגיה, טיפולים קוסמטיים, טיפולים עם מינרליים ייחודיים מים המלח וכדומה. בנוסף, תוכלו ליהנות כמובן מסאונת אדים, סאונה יבשה, ג'קוזי, בריכות מחוממות, בריכות מינרלים וכדומה. כל אלה הם שירותים שאת חלקם ניתן למצוא בכל בית מלון, אבל את כולם אפשר למצוא במלונות ים המלח.

בהמשך לטיפולי הספא של מלונות ים המלח, מציעים גם בתי המלון את חופי ים המלח הפרטיים שהם מחזיקים. עצם הטבילה בים המלח, הציפה על פני המים, התחושה של המלח במים שעוטף את הגוף ומחליק את העור, הוא טיפול בפני עצמו, שרק לשמו מגיעים תיירים מכל רחבי העולם למלונות ים המלח. עניין זה מתחבר כמובן עם טיפולי הספא של בתי המלון בים המלח, ובסך הכל יכולים בתי מלון אלו להציע חבילות טיפוליות שלמות למגוון מצבים רפואיים, בעיות עור, או סתם פינוק. מכוני הספא של מלונות ים המלח מציעים גם מגוון רחב של שירותים נוספים המשלימים את טיפולי הספא המוצעים בהם. כך למשל, תוכלו לקבל טיפול רפלקסולוגי כדי לאבחן מצבים רפואיים ואף לטפל בהם, ייעוץ תזונתי, רייקי, סדנאות יוגה, מדיטציה ועוד מגוון רחב של שירותים וטיפולים המיועדים להעניק חבילה שלמה לטיפול בגוף ובנפש. אין ספק שמכוני הספא של ים המלח יודעים לטפל ולפנק, ולהעניק מגוון רחב של פינוקים וטיפולים יעילים.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it