ספא בבתי מלון

 

 

 

כל השירותים תחת קורת גג אחת

מטרתם העיקרית של בתי מלון היא לספק לכם את כל השירותים וכל הפינוקים עליהם אתם חולמים כאשר אתם מזמינים חופשה. במיוחד במלונות המספקים חבילת הכל כלול אשר הולכים ומתרבים, אתם מקבלים את כל השירותים האפשריים סביב השעון כמו אוכל למשל. בבתי מלון אלה תזכו לקבל הרבה מעבר לארוחת בוקר. תקבלו בהם ארוחות צהריים וערב וכמובן גם ארוחות ביניים ונשנושים. מעבר לכך, בריכה היא כמובן חלק משמעותי מאוד בחופשה בבית מלון. ילדיכם יוכלו להנות מצוות בידור וממשחקיה שתעסיק אותם בזמן שאתם תהנו בחדר כושר, בבריכה או מטיפולים במתחם הספא של המלון. זהו בעצם פטנט של המלון איך להשאיר אתכם כמה שיותר בגבולותיו וגם להוציא כסף מעבר למחיר החופשה עצמה.

 

מתחם ספא מגוון

במיוחד בתי המלון היוקרתיים רואים במתחם ספא עשיר ומגוון חלק בלתי נפרד משירותי המלון. ספא בבית מלון יוקרתי יכלול ג'קוזי ספא גדול בו תוכלו להנות מעיסויים הנעשים על ידי זרמי המים, סאונה רטובה או יבשה. ניתן לקבל במקום עיסויים שונים: עיסוי שבדי או תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק אשר משחרר כל מיני חסימות ומאפשר לאנרגיות לזרום באופן חופשי בגוף. ישנן שיטות טיפול הוליסטיות אשר ניתן להנות מהן בספא כמו שיאצו שמשחרר את השרירים על ידי לחיצות, רפלקסולוגיה בכפות הרגליים, עיסוי בעזרת אבנים חמות וטיפולים נוספים אשר דורשים ידע מקצועי הנרכש בלימודים. בנוסף אפשר להתפנק עם טיפולי פנים בהם תוכלו להתנסות במגוון קרמים ומסכות עשירים במינרלים.

 

ספא במלון בלי לישון

לבתי מלון ישנם פטנטים יצירתיים איך למשוך אנשים ולגרום להם להכיר את המקום. אחד מהם הוא חבילות ספא ליום אחד שניתן לרכוש. חבילות אלה כוללות שימוש חופשי בג'קוזי, הסאונה ובריכת המלון. אתם תקבלו חדר למהלך היום בו תוכלו לנוח בין טיפול אחד לאחר, תקבלו ארוחת צהריים במלון ושתיה חמה. תוכלו לקבל טיפול אחד או יותר מהרשימה, תלוי מה החבילה שמציע אותו מלון. כך תוכלו להנות מפינוקים של מלון ליום אחד ללא עניין הלינה ולשלם מחיר נמוך באופן משמעותי.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it