מה מציעים בשירותי ספא בים המלח?

מחברת:

חופשה בים המלח היא במיוחד לאלה המעוניינים לנסוע לחופשת מרפא ורוגע. ים המלח ידוע במינרלים וסגולות המרפא ורוב בתי המלון בים המלח מספקים שירותי ספא מו הטובים ביותר בארץ, היות ורוב התיירות בים המלח מיועדת במיוחד לתיירות מרפא. הרבה אנשים ותיירים מכל העולם הסובלים ממחלות עור שונות מגיעים בדרך קבע לים המלח, הם עוברים טיפולים תוך טבילה במימי ים המלח המרפאים את עורם ומשלבים לאחר מכן טיול וחופשה לעיר אילת שאינה כל כך רחוקה. מלונות באילת מעניקים אף הם טיפולי ספא לתיירים ולישראלים אך אין באילת את סגולות המרפא שיש לים המלח, אז מי שמעוניין בחופשה משולבת של טיפולי ספא ומרפא בים המלח יוכל להמשיך לאילת ולבלות עוד יום או יומיים בחופשה בלתי נשכחת.  אמבטיות בוץ רפואיות הן ידועות בתכונות המרפא שלהם ואין מי שמגיע לים המלח ואינו מורח את עצמו  בוץ המלא מינרלים וסגולות מרפא המועילים לגוף. גם אם נסעתם לחופשה משפחתית בים המלח, תוכלו ליהנות מאטרקציות שבית המלון מציע עבור ילדיכם ממש כמו באילת.

אחד מאתרי התיירות המובילים ביותר בישראל

 ידוע כי ים המלח הינו אחד מאתרי התיירות המובילים ביותר בארץ. הנוף הוא מעניין וים המלח מלאה בבתי מלון מפוארים ומפנקים המעניקים אירוח ופינוק מעולה לאורחים. לאלה המבקשים טיפולי ספא וטיפולים הוליסטים, יוכלו למצוא אותם בשפע בבתי המלון בים המלח, היות והעיר עצמה, ערוכה לתיירות המיועדת יותר לטיפולי מרפא. ים המלח, הפך למוקד לעלייה לרגל של הרבה תיירים מהארץ ומהעולם. ברוב בתי המלון יש את רצועת החוף הפרטית שלהם המובילה לים המלח, ניתן ליהנות מחופשה בים המלח גם בחורף כי המים בים המלח חמים. המיוחד בים המלח הוא שאתה צף במים ויכול להרגיש את השמן המיוחד שיש באופן טבעי במים שהוא בעל סגולות מרפא. בם בחורף, תיתכן תפוסה מליאה בים המלח גם בתקופת החורף, בניגוד אל מלונות באילת שלרוב עונת התיירות הבוערת מתחילה באביב. אומרים שאחד משבעת פלאי עולם הוא ים המלח, עצם היותו ידוע כמקום הנמוך ביותר בעולם  והנופים המדבריים המיוחדים מושך אליו הרבה אנשים.

 ביקור יומי בים המלח

 יש כאלה המעוניינים לקבל טיפולים ולא להישאר ללון במלון, בתי המלון בים המלח ערוכים לכך. טיולים מאורגנים הנערכים מטעם תיירות פנים ותיירות חוץ מביאים הרבה נופשים המעוניינים "על הדרך" לקבל טיפולי ספא וליהנות מטבילה בת כמה שעות בים המלח. בים המלח הטמפרטורה בחורף מגיעה ל-22 מעלות ואפילו בקיץ קרני השמש בים המלח הן עדינות ומועילות לעור. ביקור יומי בים המלח מאפשר את השימוש במתקני המלון ובשירותי הספא המקצועיים והמחיר הוא כמובן יותר זול מאשר לינה ללילה. שעות הפעילות בביקור היומי במלונות ספא של ים המלח הם מ-9 בבוקר עד 7 בערב. האירוח כולל ארוחת בוקר ואפילו קפה ועודה בשעות אחה"צ , תוכלו לבקר בחמאם הטורקי, ליהנות ממסאג' מפנק ומאירוח נפלא. טיול הקרוב לים המלח במפלי נחל דוד יכול להעצים את החופשה בים המלח, אין סוף לאטרקציות שים המלח מציע לנופשיו.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it