בריאות ויופי נופש בים המלח

יוצאים לחופשה? הרפו את הרגל מן הגז ורדו לים המלח. אויר טוב, מים טובים ומעיינות של בריאות. ההשפעה של נופש בים המלח תורגש עליכם כבר בחופשה עצמה ואחריה עוד תרוויחו מספר שבועות של מפרקים מרוצים ועור פנים צעיר יותר. נשמע מפוברק? מסתבר שבמגע עם המים מוחדרים אל העור מינרלים שנמצאים בהם והם משפיעים על ריפוי העור. וכל זה עוד לפני הבוץ ולפני המעיינות המיוחדים, רק המים של הים. ונכון שפעם הוא היה יותר גדול ונכון שיש משהו עצוב במראה שלו אבל זה לא צריך להפריע לכם ליהנות ממה שכן יש בו ויש הרבה.

 

צימרים כמו מלונות

נופש בים המלח משלב את ההנאה של צימר עם הרמה של בית מלון. האמבטיה הגדולה, החדרים המרווחים ובכולם חיבור לאינטרנט, שגם בחופשה תוכל להרשות לעצמך להילחץ מרחוק ממה שקורה בעבודה. החדרים הגדולים מאפשרים להביא גם את הילדים והפעילויות הרבות שבמתחם יתנו להם תעסוקה. התעסוקה שלהם החופש שלכם.

 

נופש בים המלח הוא בריאות לזוגיות

קוראים לזה העוצמה של השקט. ונכון שיש טלויזיה בחדר והיא אפילו גדולה ונכון שיש פאב במתחם של המלונות ונכון שאפשר לרדת ללובי אבל משהו בשקט של המדבר יהיה יותר חזק מכל אלה ומן החופשה הזו תצאו חברים יותר טובים. חוץ מזה, לראות את אשתך רגועה ומרוככת אחרי עיסוי טוב הוא כבר בסיס להתחיל ממנו ימים יפים ביחד.

 

לעסות את הכאב

בנוסף לבוץ הרפואי ולמעיינות הגופרית, העיסוי משפיע מאד על הקלה של מיני מיחושים שאנחנו מסתובבים אתם כבר הרבה זמן. גב תחתון שמציק מדי פעם, עורף מתוח, כתפיים שנושאות מתח בלי שאנחנו כבר שמים לב, כל אלה יקבלו מענה וטיפול במגע יד מופלא של המעסים והמעסות באתרים של ים המלח. המעסים המומחים האלה נבחרו בקפידה וצברו נסיון רב. חלקם פיזיותרפיסטים לשעבר וחלקם באים מן התחום האלטרנטיבי. בכל מקרה, את הגוף שלנו הם מכירים היטב וכשהם מתחילים לדבר אתו בשפת הידיים, הנשמה סופקת כפים בהנאה ומתחילה סוף סוף להיות קלילה.

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it