שירותי ספא במסגרת שהייה בבתי מלון בים המלח

מחברת:

אזור ים המלח נחשב לאחד מהאזורים הנהדרים ביותר במדינת ישראל מבחינת נושא התיירות כמובן וזאת בעיקר בשל המינרלים ומשאבי הטבע הנפלאים שמצויים בו. כיום כל מי שמעוניין לנפוש לא רק בצורה שלווה ונינוחה אלא גם למטרות בריאות יכול להפיק את המרב דרך שהייה במלונות בים המלח אשר כוללים גם מתחמי ספא וסדרה של טיפולים טבעיים מגוונים. המילה ספא לקוחה מן המונח הלטיני ומשמעה למעשה הוא בריאות דרך מים.

על מקור המילה "ספא"

בתקופות קדומות יותר, נהוג היה לבלות במרחצאות של מים מינרלים חמים במסגרת טיפולים רפואיים, כך נהרו להם אלפי אנשים למוקדי המים הללו. כיום, המוניטין והסגולות של הבוץ המצוי בים המלח ידוע כבר ברחבי העולם כולו ולא רק בתחומי מדינת ישראל. הסגולות הרפואיות של בוץ זה הינן רבות ויכולות לסייע בצורה משמעותית לתפקוד הבריאותי בכמה וכמה מישורים. כתוצאה מכך יותר ויותר מלונות בים המלח מציעים כיום לאורחים להתארח בצורה המשלבת בין תרבות ספא ייחודית לבי תרבות המלונאות הכללית.

מלונות ברחבי הארץ שמציעים שירותי ספא

אולם לא רק בים המלח ניתן ליהנות משפע של מלונות המעניקים טיפולי ספא אל גם מלונות באילת, מלונות בצפון הארץ ובעוד אזורים תיירותיים מציעים מתחמי ספא מפנקים ואיכותיים, כאשר ניתן לומר שכיום החופשה האידיאלית עבור כל תושב שני בישראל משלבת בתוכה חווית ספא ייחודית ואיכותית. כמובן שחשוב לציין שיש מלונות שמתמחים אך ורק בשירותי ספא ויש מלונות, למשל מלונות באילת אשר שירותי הספא הם רק שירותים נלווים אשר באים כחלק מחבילת שירותים הרבה יותר רחבה.

טיפולי ספא במסגרת השהות במלונות ים המלח

באזור ים המלח ניתן להבחין בהמון מלונות בסימן ספא של ממש. מלונות אלו בדרך כלל מעניקים לאורחים טיפולים שונים דוגמת, טיפולי עבור עור הגוף אשר במהלכם נעשה שימוש בתכשירים טבעיים לחלוטין, עיסויים עבור עור הפנים ועוד שאר אזורים בגוף, מסאז' עמוק, ועוד קשת מאד רחבה של טיפולים מפנקים שבהחלט יכולים להתאים עבור כל מי שמבקש להירגע בצורה הטובה ביותר מחיי השגרה העמוסים. טיפולים אלו מיועדים הן עבור שיפור התפקוד הבריאותי וכמובן גם עבור תחושת היופי והרעננות.

מדוע כדאי לנפוש באזור ים המלח?

כאשר בוחרים לשהות במלון ים המלח למעשה הופכים את הטבע הנהדר שמצוי באזור זה למתחם ספא פרטי ואישי, מדובר בחוויה יוצאת דופן המשלבת בין נופים מרהיבים ועוצרי נשימה לבין חוויות טיפול נעימות מפנקות וכמובן בריאותיות. הסגולות של ים המלח נובעות ממי הים המלוחים אשר מיטיבים בצורה משמעותית עם עור הגוף, מאגרי הבוץ עשירים במינרלים וחופי רחצה בהם ניתן ליהנות בצורה עצמאית לחלוטין מחוויית טיפול מינרלי.

חלק אינטגראלי מהיופי והייחודיות של אזור ים המלח טמון כמובן בסגולות אלו ובאוצרות הטבע המגוונים שניתן למצוא בו, כל זאת ועוד לצד רמת שירות גבוהה במיוחד בבתי המלון ומתן מענה הולם לצרכים שונים של מבקרים מרחבי העולם כולו, הופך את ים המלח לאחד ממוקדי המשיכה המרכזיים ביותר במדינת ישראל. 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it