חבילת איכות חיים

מחברת:

איכות חיים הוא מושג רחב ופתוח שניתן לצקת לתוכו משמעויות רבות ושונות. כשאנו מדברים על איכות חיים אנו מדברים על חוויות עמוקות של התרגעות והתחדשות, על  חוויות מסעירות חושים ומקדמות דעת, על חוויות עשירות שיוסיפו משמעות אם כזיכרון מתוק ואם בידע פרקטי של לימוד. בארץ מהפכת איכות החיים היא עקבית ומתמשכת וניתן לתאר את השפעתה בתחילתה מאמצע שנות ה-90 ועד ימינו. מהפכה זו יצרה מודעות גדלה לאוכל טוב ואיכותי, לגורמה ועידון ופתיחות למטבחים שונים מהעולם, לחומרי גלם חדשים ולטעמים שונים וזרים, כפי שעלייה במספר ותכיפות נסיעותנו לחו''ל איפשרה, שירותי קייטרינג לאירועים ברמת גורמה, מסעדות ושפים צעירים ומבטיחים, ותצרוכת חקלאית מובחרת- העלו את מודעותנו, ויצרו ביקוש.

איכות החיים שלנו גדלה בפתיחת המשק הישראלי לתחרות בין שירותים שונים, מהטלפוניה לכבלים וללווין, עד לרשתות הסופר מרקט והשווקים, מאמצע שנות ה-90 אנו עומדים מול מגוון הולך וגדל של שירותים, מטעמים, ואפשרויות שונות נוספות, אשר הופכים את חיינו לבעלי איכות חיים נוחה יותר ועמוקה יותר. ואם פעם איכות חיים טובה נתפסה כאסקפיזים לא חברתי, כיום היא נשקלת כסמל סטטוס ומקדם עצמי גבוה.

לבלות טוב ולהטיב עם הבריאות

אחד מערכיה של איכות חיים טובה הוא גם הטבת אופן החיים ובריאותנו, בערך זה מצטיינות קטגוריות של טיפול ספא, כושר מדיווק על ידי מאמן, חוויות ספורט אקסטרים רבויות אנדרנלין כמו טריאטלון תזונה נכונה ובריאה, במסעדות גורמה, באפשרויות של יצירת תפריט יעודי לצרכי היום והשעה שלכם, בשימוש בחומרי גלם איכותים ובריאים, בשימוש קייטרינג לאירועים של גורמה בריא ואף אפשרות בחירת קייטרינג טבעוני וצמחוני.

כיום על מנת ליהנות מאיכות חיים שמשתפרת בהדרגה אנו מעונינים גם להאריך ימים בבריאות טובה, ולכן החוויות שמשרתות את שני שדות אלו, גם משפרות בריאותנו ומייצבות אותה וגם צלאות חוויה של חושים ולמידה, הן חוויות איכות החיים המבוקשות ביותר. סיגול אורח חיים בריא אינו מסתכם בלחיות חיי נזיר אלא להיפך, להתנסות בטיפולי ספא מחדשים באופן תכוף ככול האפשר, להיות מוזן כהלכה בעושר טעמים ובמידה, ללמוד באופן חוויתי משפים כיצד להכין מזונות מעולים ובריאים, ולהשלים את הבריאות באפשרויות הרפואה הקוסמטית שמוצעים לנו. איכות חיים ובריאות הולכים היום יחד וללא הפרד, ומציעים לנו חיי טעם טוב בבריאות טובה.

צרו קשר

Click on the image to change it