השתלת שיער לקראת צילום אירועים- לא לנשים בלבד!

 

 

 

בשנים האחרונות אנשי רבים פונים לקבלת טיפולים קוסמטיים ופלסטיים לאזורים שונים בגוף. טיפול קוסמטי נקשר בשנים האחרונות לטיפוח הגוף, והרצון בשמירה על בריאות ועל מראה חיצוני מושך ונאה. כמו ניתוחים וטיפולים אחרים, כך גם השתלת שיער, שיטה  פופולארית בקרב רבים לשמירה על מראה חיצוני. אנחנו מתפנקים, נופשים, ספא, מלון, טיסה לחו"ל, אסור לוותר על איך שאנחנו נראים. ישנם גורמים שונים להתפתחות שיטת השתלת שיער, כך או כך מדובר בשיטה יעילה, לטווח ארוך ונתוני הצלחה מרשימים.

גברים ונשים כאחד, התקרחות לכולם

אומנם בעיית ההתקרחות נפוצה בעיקר אצל גברים, הגורם העיקרי להתקרחות זכרית היא ההורמון הגברי, הטסטוסטרון, הורמון המשפיע על היווצרות תהליכים רבים בגוף, בניניהם התקרחות. ההורמון מצוי בריכוזים גבוהים יותר אצל גברים לעומת נשים וזו הסיבה בגינה יותר גברים סובלים מהתקרחות לעומת נשים. יחד עם זאת חשוב לציין כי התקרחות אינה פוסחת גם על בנות המין היפה, וגורמים רבים עלולים לגרום להתקרחות גם אצל נשים, ביניהם גורמים גנטיים והורמונאליים.

אז איל השיטה עובדת?

מלבד השוני בגורמים להתקרחות בין גברים לנשים, כך גם הטיפול המוצע בהשתלה. ישנם טיפולים שונים לגבר ואישה המותאמים לצרכים הונים וגורמי ההתקרחות.בשתי השיטות, טיפולי השתלת שיער מבוססים על העברת זקיקי שיער ממקומות בהם יש צמיחה מוגברת של שיער, לחלקים בהם השיער דליל, או קירחים לחלוטין. לאחר השתלת הזקיקים, השיער נקלט במקומו החדש ומתחיל לצמוח שוב, בריא ומלא יותר. היתרון  של שיטה זו הוא השימוש בשיער הקיים.

להעלאת הביטחון ושפור מצב הרוח

כולנו רוצים להיראות טוב. בעבר התפיסה הרווחת הייתה שרק לנשים חשוב המראה החיצוני והן משקיעות מאמצים רבים בטיפוח ושמירה עליו ובמיוחד אם מדובר . ייחד עם זאת גברים רבים דואגים לשמירה על עור הפנים, נהנים מטיפולי ספא מפנקים, ושומרים על גף חטוב ומעוצב.המיתוס מזמן נשבר, גם לגברים חשוב להיראות במיטבם, וכמובן שקים קשר ישיר בין ביטחון עצמי למראה שיער בריא ומלא. גברי הסובלים מהתקרחות בהכרח מעידים על פגיעה בביטחון העצמי, חוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני שלהם ובמיוחד לפני חתונה או אירוע חשוב הכולל צילום אירועים מקרוב...

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it