השתלת שיער, פתרון לכל החיים, במיוחד לפני צילום אירועים.

 

 

 

אז אחרי חמש שנים ביחד, אזרת אומץ ושאלת את השאלה המתבקשת. היא כמובן דמעה, חייכה והסכימה, וזו הנקודה ממנה הכול מתחיל. התחלה של חיים משותפים יחד, וראשיתם, מסע ההכנות לחתונה. בדרך כלל היא חשובת על הכלף מתכננת כל פרט, אתה מהנהן בהסכמה, ומתייצב ביום שהחלטתם, בשעה הנקובה יפה ומטופח מתמיד. האומנם? גברים רבים סובלים מהתקרחות בגילאי 30-40 לחייהם. חתונה. צילום אירועים. חשבת על הכול אבל לא עד הסוף. הקרחת מציצה דרך העדשה.

מאז ועד היום

התקרחות היא תופעה שגברים רבים סובלים ממנה. בעבר נאלצו להשלים עם התופעה, מלבד טיפולים ניסיוניים למניעה או האטת התקרחות לא היו דרכים נוספות להתמודדות עמה, וגברים רבים נאלצו לוותר על שערם לאחר שליווה אותם שנים. כמובן שיחד עם השיער שנעלם, כך גם הביטחון, ידוע כי גברים מקריחים סובלים מחוסר ביטחון, והרגשת אי נוחות הנובעת מהצורך להסתיר את האזורים המקריחים על ראשם. עם השנים ישנן שיטות חדשניות לטיפול בבעיה, מוצלחות ויעילות.

וכך זה עובד..

אחת השיטות היעילות ביותר להתמודדות עם התקרחות היא השתלת שיער. השתלת שיער מבוססת על שימוש בשיער הקיים על הראש המטפול, והעברתו ממקום בו השיער צומח למקומות בהם השיער דליל. בדרך כלל יועברו זקיקי שיער מהצד האחורי לצד הקדמי. כמובן שמדבור בהליך רפואי לכל דבר המתבצע בהדרגה, בדרך כלל בשני טיפולים , כאשר יש להמתין לקבלת התוצאה היעילה ביותר בין הטיפולים. השיטה מתאימה לרוב אוכלוסיה, יש כמובן לבדוק באופן פרטני.

אז למה זה כדאי?

טיפולי השתלה נחשבים יעילים, בטוחים ובעיקר מבטיחים תוצאות לאורך זמן. בניגוד לשיטות אחרות, השתלת אינה כרוכה בהמשך טיפול לאחר ביצועה, לקיחת תרופות או משחות למניעה. הטיפול נקודתי ופותר את הבעיה מייד עם סיומו. הטיפולים מתאימים לכולם גברים ונשים כאחד, למרות שגברים נוטים לסבול יותר מהתקרחות ישנן נשים רבות הפונות לקבלת טיפול אם בשל בעיה גנטית, פטרת בקרקפת או שינויים הורמונאליים. שמירה על מראה חיצוני חשובה לכולם, השתלה היא הפיתרון היעיל ביותר להשגת מראה שיער מושלם.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it