צימרים בצפון

 

 

 

אם אתם מחפשים צימרים בצפון לחופשה זוגית, משפחתית או קבוצתית אני רוצה לזרוק לכם כמה רעיונות שונים ומיוחדים שאפשר למצוא בצפון הארץ. האם חשבתם על חופשה במערת אבן? בסוויטה עתיקה עם ניחוחות קדומים? בחלק מהישובים בצפון תוכלו לחוות חופשה מדהימה בתוך מבנה אבן עתיק, עם ג'קוזי מפואר, מיטת אפיריון, שטיחים על הרצפה, כשטלויזיית פלזמה משתלבת עם העיצוב בצורה מדהימה ומפתיעה. השנדליר העתיק שמשתלשל מהתקרה ומפיץ אור רומנטי משתלב בנרות הדלוקים על שפת הג'קוזי. מי אמר שחופשה בצימר היא לא שיא ההידור והנוחות.  ומה שהכי מפתיע הוא שהמחיר באמצע השבוע הוא 600 ש"ח בלבד לזוג, כך שהפינוק מקיף אתכם מכל עבר ובכל צורה.

 

צימרים גם בעיר קסומה

אנחנו רגילים לחשוב על צימר במושב או בכפר, אך צימרים עתיקים ומיוחדים אפשר למצוא גם בעיר כמו צפת או במושבה ראש פינה. כך תוכלו לטייל בין סמטאותיה הקסומות של צפת, ליהנות ממבני האבן העתיקים, גלריות האמנות ובתי הכנסת המפורסמים, או לטייל בין רחובותיה של ראש פינה, לראות את סדנאות האומנים, להכיר את הסיפור של אחת הערים החשובות בהתישבות היהודית בארץ ישראל, להכיר את ההיסטוריה וליהנות מהצביון המיוחד של כל אחת מהערים הציוריות והצימרים שלהן. אם החיפוש אחר צימרים בצפון הביא אתכם לראש פינה תיהנו מהאויר הצלול, מהנוף המשקיף את הכנרת, הגולן והגליל וממגווון אטרקציות באזור.

 

פינוק בצימר עשוי עץ

עוד דרך לבחור צימרים בצפון בעלי אופי מיוחד הוא בילוי בבקתת עץ. זהו שינוי מרענן לאחר שבמשך כל השבוע אנו חיים במבני אבן ועובדים במשרדי אבן. בילוי בבקתת עץ הוא משהו מיוחד שבית מלון רגיל לא יכול להעניק לכם, וגם רבים מהצימרים שתמצאו אינם עשויים עץ. לעץ יש השפעה מרגיעה על הגוף ועל הנפש במיוחד כשכל הבקתה מוקפת עצים וירק. הפשטות של העץ הטבעי לא אומרת שצריך לוותר על האיכות של פינוקים מודרנים כמו ספא או ג'קוזי, טלויזיית פלסמה או מטבח מאובזר. בבקתת עץ מפנקת היין יהיה טעים יותר, נעלי הבית רכות יותר והנוף הגלילי שנשקף מהחלון יעוטר במסגרת עץ טבעית כדי שתיהנו ממנו כפליים.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it