דלתות פנים עבור חדרי האמבט

 

 

 

ניתן לסווג באופן כללי לפי סוג השימושים שלהן, כך שישנן דלתות המיועדות ליצור הפרדה בין חללים פנימיים בבית, דלתות המיועדות לחצוץ בים הבית עצמו לחלל החיצוני ודלתות עבור חדרי רחצה. דלתות לחדרי רחצה שייכות לקטגוריה הראשונה של דלתות פנים, אולם להבדיל מדלתות של חדרי השינה שבבית או של כל חדר אחר, דלתות רחצה חייבות להיות איכותיות במיוחד, על מנת להימנע מרכישה חוזרת ונשנית מדי כל שנה של דלתות חדשות.

מה ההבדל בין דלתות לחדרי רחצה לבין שאר הדלתות של הבית?

אז נכון שכל דלת בבית משחקת תפקיד מרכזי במיוחד אמנם, דלתות רחצה כאמור, בשונה מכל הדלתות הפנימיות של הבית חשופות להרבה יותר תנאים שוחקים, מה שעלול להרוס את כל הדלת כולה כעבור זמן לא ארוך במיוחד. בחדרי האמבט ישנה הצטברות ניכרת של אדים חמים, אבנית, רטיבות וכדומה. תנאים אלו ובפרט הרטיבות, עלולים להביא ליצירה של עובש במידה ולא שומרים על תחזוקה נאותה של חדרים אלו. מכיוון שמדובר בחדרים בעלי לחות ורטיבות גבוהה חשוב מאד להקפיד לייעד להם דלת שאכן תוכל להחזיק מעמד בסביבה רטובה שכזו.

מאפיינים של דלתות פנים לחדרי רחצה

הדלתות האידיאליות לחדרי רחצה בדרך כלל יהיו דלתות מפורמייקה, אשר מצטיינת ברמת עמידות גבוהה בפני לחות, להבדיל מדלתות עץ לדוגמא. מעבר לכך רצוי לבחור בדלתות לחדרי רחצה, קצרות יחסית על מנת למנוע מהחלק התחתון של הדלת לבוא במגע ישיר עם הרצפה. חשוב להקפיד על חלל מרווח בין הרצפה לבין הדלת, במטרה למנוע מגע ישיר בין המים לרצפה, ובכך לאפשר אוורור בחלל של חדר הרחצה. אוורור זה נדרש הן במסגרת שמירה על אורך החיים של הדלת והן עבור האיכות של הכלים הסניטריים בחדר האמבט.

בשוק ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של דלתות פנים לחדרי רחצה בעיצובים מרשימים במיוחד ובדגמים שונים. כאשר רוכשים דלתות לחדרי רחצה, הדבר הראשון שיש להביאו בחשבון הוא לא המראה והחזות של הדלת אלא היכולת של הדלת להתאים בצורה המקסימאלית לחדר הרחצה.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it