קוריות ויצירתיות - יום גיבוש לעובדים

 

 

 

מתחילים

אם נרצה להבהיר לעצמינו מהו יום גיבוש לעובדים, הרי שמעבר ליעדים, למטרות ואפילו לחזון של הנהלת הארגון ליום כזה, אנחנו למעשה רוצים כי יום גיבוש לעובדים יהיה יום שמח, יום שהגיבוש בו יורגש, יום של שאר רוח, טעים, מיוחד ובלתי נשכח. יום עם מגוון עשיר ורחב של הפעלות, גם מאתגרות, יום של תפריט אנין לחיך, יום מוקפד, זורם והמעניק חוויה רגשית - יפה, עמוקה ומכבדת.
אנחנו - יודעים להציע, לארגן ולהביא בפניכם את יום הגיבוש לעובדים - השלם והמושלם.
.

יום גיבוש לעובדים - הפעלות מיוחדות.

יום גיבוש לעובדים צריך בראייתנו לשלב גיבוש, שיש בו מן האתגר, צחוק, יצירתיות ועבודת צוות. עם ההתאמה אליכם, הרי שההפעלות שאנו מארגנים מחברות בין אתגרים פיסיים, לאלה החשיבתיים, המנטאליים והרגשיים. היציאה אל מחוץ למשרד, היא גם היציאה אל חשיבה שמחוץ לקופסא. לא נפסח על מקומו של ההומור, על רקעי הנוף הטבעיים והנפלאים שיש לארץ לפרוש בפנינו במבחר מגוון של אתרים, ולבטח לא נדלג על ארוחות מטעמים המותאמות אליכם בנגיעה אישית.
ספורט מוטורי וספורט אקסטרימי, אטרקציות ים, יבשה ושמיים, סדנאות על פי נושאים, הפעלות קבוצתיות למשימות מוגדרות, אך גם יוצאות דופן ומהנות, אלה ועוד - המלווים במדריכים, מלווים ומפעילים איכותיים ומקצועיים, יעניקו ליום הגיבוש לעובדים שלכם, את הידיעה הבוטחת כי היום החשוב מופקד בידיים אמונות, איכותיות וכי יחד יצרנו יום משובח וקסום של מעוף וחגיגה.

יום גיבוש לעובדים - כמעט מסיימים

עם התארגנותו של יום גיבוש לעובדים, הרי שהחשש העיקרי הוא לאכזב את הקהל, את העובדים שלך. מחד, אתה מחפש אירוע שובר שיגרה, מאידך - מגוון ההצעות והפעילויות שאתה מגלה בחיפוש קצר ופשוט ברשת משקפים לך ימים שעלולים להיות מוכרים לעייפה.
אתה, כמנהל, מחפש אירוע מנצח. אירוע שימשיך להיות מדובר ליד מתקן המים במשרד, במטבחון בעת הכנת הקפה, בישיבות הצוות. אירוע שכה הצליח לשבור את השגרה, היה כמה ייחודי, היה כל כך מרתק שאנשים הרגישו כי הם קיבלו ערך מוסף לחייהם, אתה מבקש אירוע בלתי נשכח המותיר טעם של עוד, היוצר גיבוש פנימי ואמיתי לעובדיך.
אנחנו, היודעים את החששות ומכירים את הרצונות, נקשיב למיוחד של ארגונך. נכיר את המקום בו משתלב יום גיבוש לעובדים בעסקך וניצור עבורך במדויק את החוויה אותה ביקשת להעניק לאנשיך - חוויה רב חושית שיש בה מהבלתי מומשג, מרתקת ואחרת.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it