שוברים לספא

 

 

 


מי לא אוהב להתפנק? פינוק בספא הוא הדרך הטובה ביותר ליהנות מפינוק והירגעות אחרי יום עבודה עמוס או באמצע שגרת החיים המפרכת. בעבור אנשים רבים, פינוק ביום ספא עם כל הפינוקים הוא בגדר חלום ומותרות אבל מה אם יום הספא מתקבל במתנה? אם גם אתם רוצים לפנק את האהובים שלכם או אם אתם ארגון שרוצה להביע הערכה ולהוקיר תודה לעובדים המצטיינים שלו, אתר קשרים פלוס מעניק לכם שוברים לספא הכוללים את כל הפינוקים כמתנה המושלמת.

ספא – מתנה מושלמת לכל אחד

שוברים לספא הם ללא ספק המתנה המושלמת. אין אדם שלא היה רוצה יום מפנק במתחם ספא יוקרתי ואיכותי הכולל רחצה בג'קוזי חמים, טבילה במים חמימים ונעימים, שהות בסאונה רטובה או יבשה וטיפול מסז' מפנק על ידי צוות מקצועי. שוברים לא הם המתנה המושלמת ליחיד או לזוג.

שוברים לספא זוגי

שוברים לספא זוגי הם הדרך הנפלאה ליהנות מזמן איכות זוגי ולפנק את בן או בת הזוג. ספא זוגי הוא חוויה רומנטית שמתאימה לכל אירוע בין אם זה יום הולדת ובין אם חגיגת נישואין. השהות בספא הזוגי היא באווירה אינטימית ורומנטית בה הזוג מקבל טיפול בחדר אחד על ידי שני מעסים, טובל בג'קוזי זוגי פרטי ונהנה מאווירה ייחודית של המקום לאור נרות ועם מוזיקת עולם מיוחדת ומרגיעה.

מתנה מפנקת לעובד המצטיין

שוברים לספא הם המתנה המושלמת לעובדים. אתר קשרים פלוס מעניק למעסיקים את ההזדמנות לתת לעובדים את המתנה המושלמת לעובד המצטיין כאות הערכה. על ידי "שליחת" העובד ליום ספא הארגון מרוויח גם מועבד מרוצה וגם מעובד רגוע ושליו לאחר שהתפנק ביום פינוק אמתי. בעבור עובדים רבים, בילוי של יום ספא הוא מותרות לכל דבר, אתר קשרים פלוס מעניק למעסיקים את ההזדמנות לפנק את העובדים שלהם בצורה מקורית ואיכותית.
את הבילוי בספא ניתן לעשות גם בקבוצה כחלק מיום גיבוש מפנק של קבוצת העובדים. השילוב של הפינוק יחד עם בילוי של יום שלם באווירה נינוחה עם הקולגות, מאפשר להתגבש ומעניק למעסיק יתרונות גדולים לטווח הרחוק.

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it