העיקר הבריאות!

 

 

 

המוסד לביטוח לאומי הוא המוסד שדואג מכוח החוק לזכויותיו של כל אזרח במדינה שנפגע במקום עבודתו או בדרך לעבודה או ממנה. מעבר לכך, הוא המוסד הדואג לקצבאות הנכות ולמוגבלים, לקשישים, לקצבאות זקנה ושארים, לקביעת אחוזי נכות, לניצולי שואה ולכל מה שהאזרח צריך לקבל בהיותו אזרח שעל פי חוק שילם לביטוח לאומי מאז הולדתו.

 

מי מפחד מהביטוח הלאומי?

לא מעט אנשים פוחדים מביורוקרטיה,  ממילוי טפסים, מפקידים ומכל מה שקשור במוסד הזה. איכשהו, הם תמיד יאמינו שפספסו משהו, שלא מילאו טופס מסוים או שכחו לצרף מסמך. לא כולם גם יודעים מה מגיע להם. באופן שכזה, אנשים אלה יכולים לפספס את זכויותיהם ולקבל פחות כסף לצורך ההתקיימות שלהם במקרה של מחלה או פציעה בזמן שהם עובדים. בביטוח הלאומי קיימים קטלוגים ומסמכים לכל דבר ועניין אבל רבים לא יודעים איך להתחיל אפילו לטפל במגיע להם.

 

אז איך בכל זאת יוצאים מהפלונטר?

מוסדות וארגונים כמו לבנת פורן וזכותי, הם מוסדות שעוזרות לאזרח המבולבל להתנהל מול המוסד הגדול. הן גובות עמלה עבור זה אבל עושות עבורך הכול. מבירור הזכויות, הגשת הטפסים, טיפול בוועדות ההשמה ועוד. הם מעסיקים עובדים סוציאליים ורופאים, וכולם מכינים אותך לקראת ההליכים הצפויים לך בביטוח הלאומי. זכותי ולבת פורן לא ישאירו אותך לבד במערכה על מימוש זכויותיך המגיעות לך בחוק

 

פגיעות ותאונות

מעבר למחלות יש כמובן גם פגיעה בעבודה או תאונות שקורות גם במקומות עבודה בזמן העבודה וגם בדרך אל העבודה ומהעבודה הביתה. תאונות כאלה מזכות את האזרח המבוטח בדמי ביטוח לתקופה של אובדן ימי עבודה וטיפול בבית או בבית החולים. הביטוח הלאומי, דואג לאזרחי המדינה אבל גם כאן, זכותי לפנות אל לבנת פורן ולקבל את הפיצויים המגיעים לי.

 

מה עוד אפשר לקבל מהמוסדות למימוש הזכויות הרפואיות?

ליווי צמוד של נציג מטעמן בכל המוסדות הרפואיים, ועדות ההשמה ועוד. לא תרגיש לבד לרגע ותוכל לקבל ייעוץ לכל שאלה. המוסדות מטפלות גם בניצולי שואה ומימוש זכויותיהם ובעיקר מצהירות על 90 אחוזי הצלחה בטיפולי תביעות האזרחים השונים. אין ספק שברגע שהליווי הוא צמוד ועוד עם חיוך, קל יותר לטפל בחוליים ובפציעות והסבלנות לא פוקעת. זכרו לממש את הזכות הקבועה עבורכם בחוק לכל דבר ועניין שהביטוח הלאומי מחויב בו כלפיכם. מדובר בהרבה כסף והוא מגיע לכם. 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it