ים של אטרקציות, חוויות ומלונות באילת

 
היי דרומה לאילת! כפי שכתב כבר חיים חפר – העיר הדרומית ביותר בישראל היא גם העיר המתויירת ביותר. אילת היא ללא ספק מלכת התיירות של ישראל, בירת התיירות. לאילת מגיעים מדי שנה עשרות אלפי תיירים, ממדינת ישראל ומכל העולם כולו, על מנת לזכות בחוויה בלתי נשכחת של חופשה קיצית, בכל עונות השנה. מה יותר טוב ומענג מלהשתכשך במימיו הקרירים תמיד של הים האדום, על אחד מהחופים הזהובים של אילת? מה יותר מגניב מלעבור ממסיבה למסיבה בעיר שבה האטרקציות אינן מפסיקות לרגע? מה יותר מפנק מלהנות משירותיהם של המלונות באילת, מלונות שונים ומגוונים שנותנים תחרות למלונות אחרים בעולם כולו? כל אלו ועוד מחכים לכם באילת. 
 

הים האדום 

 
אילת שוכנת לחופו של הים האדום, או ים סוף. הים האדום הוא ללא ספק אחד מהגורמים העיקריים להפיכתה של אילת למעצמת תיירות כה גדולה – חופיו היפים והזהובים ומימיו הצלולים והקרירים בכל עונות השנה מהווים מוקד משיכה מתמיד לתיירים מכל העולם. בנוסף, ידוע הים האדום באתרי הצלילה המרהיבים שנמצאים לכל אורכו, החל באתרי הצלילה הנמצאים לחופי העיר אילת, ועד לאתרים הנמצאים לכל אורך מדבר סיני. רוב המלונות באילת ממוקמים באיזור חוף הים, וזאת על מנת לאפשר לכם התיירים גישה נוחה ובטוחה אל החוף המקסים. כל חופשה ראויה באילת כוללת ביקור, אפילו קצר, בחופו של הים האדום – נסו זאת גם אתם, רק על מנת לחוות את החוויה המיוחדת. 
 

ים של אטרקציות ופעילויות שונות 

 
אילת היא עיר תיירות אמיתית, וככזו היא מנסה לשמור את התיירים שלה מרוצים, מסופקים, ומלאי עניין. באילת, בכל רגע נתון יש התרחשות מסוימת, תמיד קורה משהו – פסטיבלים, הצגות, סרטים, מסיבות, חיי לילה, קניות – כל אלה מתרחשים באילת כל הזמן, וצריך רק לחפש ולמצוא. פסטיבלים רבים, כמו פסטיבל ג'אז בים האדום, פסטיבל בין לאומי נחשב למוסיקת ג'אז, מתקיימים באילת מדי שנה. תוכלו לצפות בסרטים על מסך ענק, וגם בתלת ממד, בקולנוע האיימקס המפורסם. תוכלו לצלול עם דולפינים בריף הדולפינים, או לחוות את החיים בעומק הים בעזרת המצפה התת ימי המרהיב. רבים מהמלונות באילת מחזיקים צוות הווי ובידור מיוחד משל עצמם, על מנת להנעים את זמנם של התיירים בשירה, משחק והפעלות מגוונות נוספות. חיי הלילה של אילת גם הם ראויים לציון מיוחד, כאשר מסיבות רבות ונחשבות נערכות מדי לילה, ומדי סוף שבוע, בחופים, בבריכות המלונות, בפאבים ובמועדונים השונים הפזורים בעיר. כל אחד ימצא באילת את האטרקציות אשר מתאימות לו. 
 

ים של אפשרויות לינה 

 
כפי שכבר הזכרנו, לא חסרים מלונות באילת. בעיר הדרומית ישנם עשרות רבות של מלונות, מכל הסוגים ומכל המינים. תוכלו למצוא מלונות בוטיק ומלונות חמישה כוכבים המתאימים לחופשה יוקרתית ומפוארת, ממש כמו באירופה הקלאסית או בארצות הברית. יחד עם זאת, תוכלו למצוא מלונות המותאמים במיוחד לחופשות משפחתיות, שלצד הפינוק מאפשרים גם פעילויות שונות לילדים ולהורים. כמובן שאפשר למצוא באילת גם פתרונות זולים יחסים, לצעירים שבאים לחגוג את חיי הלילה של העיר, וגם לאלו הרוצים לישון תחת כיפת השמיים.

צרו קשר

Click on the image to change it