דרכים שונות לחיזוק הגוף

 

 

 

החלטתם, כי לאור העובדה שהקיץ הגיע הגיע הזמן לחזק ולחטב את הגוף. עם זאת, אתם עסוקים רוב שעות היום ואתם לא רואים את עצמכם עושים באחד ממכוני הכושר שנמצאים באזור מגורכם. כמובן שזאת זכותכם, וכל אחד יכול לבחור איך להיכנס לכושר ולחזק ולחטב את הגוף, וכיום כמובן שגם דרך הבית ניתן לעשות זאת.

ראשית, נקדים ונאמר, כי יש הרבה דרכים לעשות כושר דרך הבית, אך הדבר החשוב ביותר זה התמדה וסבלנות. הנטייה של הראש הישראלי הוא לחשוב לטווח הקצר ולצפות לראות תוצאות כמה שיותר מהר, אך דווקא במידה ומתמידים במשהו לאורך זמן ניתן לראות תוצאות, ואז גם בין היתר הכושר הופך לחלק מהשגרה.

לא צריך להשתולל

כמובן שכאשר אתם מחליטים לעשות כושר בבית, לא צריך להשתולל ולקנות חדר כושר שלם הביתה. אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה יחסית בלי להוציא אלפי שקלים על מכשירים כושר שונים שלא בטוח שבכלל תשמשו בהם וכן לא בטוח שכלל יהיה לכם מקום לאחסן אותם בתוך הבית. חשוב לשמור על פרופורציות.

ראשית, אם אתם מעוניינים בביצוע פעילות אירובית, הליכון יכול להיות מעולה עבורכם, או כל מכשיר כושר אחר איתו אפשר לבצע פעילות אירובית כלשהי. ואם תרגילי כוח יותר מעניינים אתכם, כמובן שיש תרגילי כוח בסיסיים שאותם ניתן לבצע בבית בצורה פשוטה יחסית, וכל שדרוש מכם הוא לבנות סט יומי של תרגילים עם מספר חזרות.

יש מכשירים שמשלבים גם וגם?

כיום כמובן שניתן למצוא מכשירי כושר מתקדמים יותר שמשלבים גם פעילות אירובית וגם את חיזוק השרירים, אבל לרוב אלו יהיו מכשירים יקרים יחסית, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. לכן, במקרה שכזה, פתרון יעיל למצב יכול לבוא בדמות של שקי אגרוף, שכן כל אימון עם שק אגרוף שורף לא מעט קלוריות וכמובן גם מחזק את השרירים.

בנוסף לכך, המחיר של שק אגרוף בודד יכול להגיע לסכומים של כמה מאות שקלים בודדים תלוי כמובן בגודל ובחומר ממנו עשוי השק, אך חשוב מכך, מאוד קל לאחסן אותו מייד בתום אימון הכושר שתבצעו וכמובן שמאוד קל להעמיד אותו בכל מקום אותו תבחרו בביתכם.

 

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it