מתנה לחבר לא רק לצאת מידי חובה

 

 

 

האם את מתקשה למצוא מתנה לחבר? נכון שקשה למצוא מתנה כזאת המיוחד כשמדובר בבן הזוג שלך, את מעוניינת להיות הרבה יותר מקורית ולקנות לו מתנה שממש תפתיע אותו. המתנה מראה לחבר שלך עד כמה את מעריכה אותו. המתנות הנפוצות כבר החלו לשעמם את כולם אם זה משחק, אז הוא כבר לא ילד וגם אין לו הרבה שמן לתחביבים או משחקים, ספר? לא בטוח שתוכלי לקלוע לטעם שלו והספר בסופו של דבר יעלה אבק על המדף.. אולי עניבה? גם רוב הסיכויים שתצטרף לאחיותיה במגירה.. אז אם שללנו כל כך הרבה דברים מה כדאי לקנות מתנה לחבר?  חשבי למשל מה חסר לו בדירה שהוא מתגורר בה, אם ראית שהקירות שלו עירומים וחוץ משקעים אין שם כלום, בחרי תמונה יפה של שניכם ותעשי ממנה תמונת קנבס גדולה ומדהימה, כך שבכל פעם כשהוא יקום בבוקר ויראה את התמונה הגדולה על הקיר, הוא יחייך.

לקנות מתנה לחבר באמצעות האינטרנט

כמה מוצרים מדהימים יש בחנויות המקוונות באינטרנט? לא כדאי שאולי תשריינו לעצמכן זמן על מנת לבחור לו את המתנה הראויה? אין ספק שתמצאו מתנות מהממות שיוכלו להתאים לחבר ושלא ניתן למצוא אותן בחנויות השונות. מתנה לחבר מקורית זה כל העניין, אז כדאי כי תחפשי אחת כזאת גם באי ביי ניתן לרכוש מתנות מיוחדות במחיר מוזל. זוגות, כבר בהתחלת ההיכרות אוהבים לקנות מתנות האחד לשנייה, לכן ככל שתקני לו מתנות קטנות מדי פעם {וכמובן גם תקבלי ממנו מתנות} תוכלי להבין לאיזה כוון של מתנות תוכלי לקלוע, אותו הדבר יהיה כשהוא יקנה לך מתנות ויתחיל להבין מה את בדיוק אוהבת. יש גברים שהטעם שלהם הוא יקר, ואת זה ניתן לראות למשל בבגדים שהוא לובש , בנעליים, בשעון שהוא עונד, הרבה מהגברים אוהבים לרכוש מותגים...אלה גברים עם טעם יקר יותר ובחירה של מתנה לחבר הופכת להיות יותר ידי יקרה.

לקנות מתנה לחבר מבלי להתרושש

כדאי כי תחפשי בהרבה חנויות אם זה בקניון או אם באמצעות האינטרנט, לרוב הקנייה באינטרנט היא הרבה יותר זולה ומשתלמת ולא תמצאי את אותן המתנות במדפי החנויות.

 

 

 

   

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it