פיגמנטציה / מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים

 

 

 

עור הפנים של האדם מורכב משכבות של עור החשופות לנזקים חיצוניים ופנימיים. אחד הביטויים החזקים לפגיעה בשכבות העור החיצוניות הוא כתמים המופיעים על עור הפנים והצוואר, הכתמים הם למעשה תוצר של פיגמנטציה שבה הפיגמנט מלנין הנמצא בשכבה העליונה של עור הפנים הקרויה אפידרמיס יוצר גוון בלתי אחיד של עור הפנים כתוצאה מחשיפה לשמש או מנזקים חיצוניים אחרים.

הסיבות להופעת כתמים ובעיות פיגמנטציה

הסיבות לבעיות פיגמנטציה הן רבות ושונות. אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא החשיפה לשמש, השמש פוגעת באופן ישיב בגוון של שכבות העור העליונות וגורמת להופעת כתמים על כל אזור הפנים והצוואר. גורמים נוספים התורמים לבעיות פיגמנטציה הם חוסר איזון הורמונלי, שימוש בגלולות למניעת הריון, גיל מבוגר והזדקנות העור. חשוב לציין שגם אם עור הפנים אינו ניזוק מידית מהגורמים הללו, עם עליית הגיל, עלולים להופיע הכתמים כתוצאה מחשיפה בעבר לשמש וכדומה.

טיפול בבעיות פיגמנטציה על ידי מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים

טיפול בבעיות פיגמנטציה על ידי מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים הוא טיפול העושה שימוש בתכשירים קוסמטיים ייחודיים שנעשה בהם שימוש חיצוני, בין התכשירים הקוסמטיים הללו ניתן למנות קרם לחות מיוחד המבהיר , קרם להבהרת כתמים, קרם לחות מיוחד החודר לעור הפנים לצורך החדרת ויטמינים ומינרלים המסייעים להאטת תהליך הפיגמנטציה ועוד.

טיפול בבעיות פיגמנטציה על ידי מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים

טיפול בבעיות פיגמנטציה  על ידי מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים יכול להיות טיפול מונע או טיפול משקם. מוצרי הקוסמטיקה הקיימים היום מעניקים אפשרות להבהיר כתמים קיימים או למנוע הופעת כתמים במקרה של נטייה להופעת כתמים על עור הפנים או הצוואר. בין המוצרים הבולטים ניתן למנות מוצרי קוסמטיקה הכוללים הגנה מפני השמש כמו קרם לחות כולל הגנה מיוחדת או קרם הגנה ייעודי, בנוסף, מוצרי קוסמטיקה לשיקום הם מוצרים המכילים ויטמינים ומינרלים שתורמים לחיזוק עור הפנים, הצערת עור הפנים וגם להבהרה של עור הפנים.

לסיכום, טיפול בבעיות פיגמנטציה על ידי מוצרי קוסמטיקה להבהרת קמטים הם מרכיבים המונעים הופעת כתמים על עור הפנים וכן מסייעים בהבהרה של כתמים קיימים על עור הפנים. שימוש נכון בתכשירים הנכונים יכול לתרום לא רק לשמירה על גוון פנים אחיד אלא גם למראה צעיר ורענן לאורך זמן. 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it