שאלות ותשובות בנושא כושר גופני

 

 

 

למה חשוב לעשות כושר גופני?

 

כושר גופני חיוני לכל אחד לצורך שמירה על בריאות תקינה. תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית הן אבני יסוד בכללי בריאות  שכל אחד צריך לנהוג לפיהם. מערכות הבריאות השונות מנסות לחנך את האוכלוסייה להנהגת אורח חיים בריא. ואכן, כמות העוסקים בפעילות גופנית עולה כל העת. יש מחקרים רבים המעידים על כך שהליכה יומית יכולה למנוע התקפי לב, שבץ, מחלות כלי דם ועוד.אנשים רבים עושים הליכות במרחבים הפתוחים. אחרים הולכים על בסיס קבוע לחדרי כושר. אולם יש אפשרות נוחה יותר, והיא לעשות את ההליכה היומית בבית על הליכון ביתי שנרכש על ידי המשפחה.

 

למה כדאי לרכוש הליכון?

 

רכישת הליכון ביתי פותרת כמה בעיות. כאשר יש הליכון בבית אז כבר לא תלויים במזג האוויר החיצוני. הרבה פעמים נמנעים מלבצע הליכה בחוץ בגלל גשם, חום, שמש, לחות וכיוצא בזה. על ההליכון אפשר ללכת בכל עת. תוך כדי צפייה בטלוויזיה ועוד. כאשר יש הליכון לא צריך לעשות מנוי לחדר כושר. לא צריך לצאת מהבית לנסוע , לחפש חנייה.בדרך כלל עמוס בחדר הכושר בשעות הלחץ, ואז כל ההליכונים תפוסים. צריך לחכות בתור. דבר שמשבש את לוח הזמנים ואת האימון.הכול יותר נוח כשיש הליכון טוב בבית.

 

כמה כסף ניתן לחסוך בקניית הליכון?

 

אפשר לחסוך כסף רב בעת קניית הליכון. הליכון ביתי טוב עולה בערך כמו מנוי שנתי לחדר כושר לאדם אחד. אם בהליכון משתמשת כל המשפחה הרי שעסקת קניית הליכון מאוד טובה. אחרי כשנה ההליכון או פחות, תלוי בכמות המשתמשים בו, מכסה את עלותו . וכל השאר הוא רווח. הליכון הוא מכשיר שאין לו הוצאות הפעלה ותחזוקה. הוא כמעט ואינו מתקלקל. יש לו ביטוח מהיצרן למספר שנים. כך שגם כאן העלויות וההוצאות הקטנות עושות טוב לרוכש.

 

איזה הליכון לקנות?

 

הליכון ביתי טוב צריך להיות הליכון במידות של כמטר ועשרה אורך, וכ-50 סנטימטר רוחב. הוא צריך להיות מסיבי במידה מספקת. על מנת שהוא יהיה יציב גם כאשר רצים עליו. ההליכון צריך להיות מותאם למשתמש בו. יש הליכונים בעלי עוצמות שונות. בחירת עוצמת הליכון צריכה להיות מותאמת למשקל המשתמש.צריך לקנות הליכון מתקפל שיהיה אפשר לקפל בעת שלא משתמשים בו. צריך הליכון שיש בו מספר תוכניות אימון. הליכה על הליכון משעממת. הימצאות של מספר תוכניות אימון נותנת אתגרים שונים למתאמן. כל גיוון בפעילות גופנית שכזאת הוא גיוון מבורך. הליכון צריך גם להיות מצויד במפסק חירום . לפעמים צריך להפסיק את האימון בפתאומיות. ולכן חשוב מפסק הבטיחות הזה.

 

היכן לקנות הליכון?

 

הליכון כדאי לקנות באתרים ידועים או בחנויות מפורסמות וידועות. צריך לקנות הליכון מחברה ידועה. לחברה צריכה להיות מחלקת תיקונים. מחלקה זאת תגיע לטפל בתקלות שונות בהליכון. בתקופת האחריות וגם לאחריה. בתקופת האחריות התיקונים יבוצעו חינם. ביצוע קנייה מוצלח יביא לכך שבעלי ההליכון יהיו מרוצים מהשימוש בו לתקופה ארוכה.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it