על פנטזיות ומלכים- אטרקציות באילת

 

 

 

 

העונה "החמה" באילת היא יולי-אוגוסט, בעיקר בגלל שאפשר לקחת את הילדים לנופש בלי לימודים על הראש. מה שכן, כשמדובר בחופשה עם ילדים, יש להתאים את החוויות שלנו אליהם. חוץ מהאטרקציות הימיות המקובלות שבדרך כלל יש באילת, קיימות עוד אפשרויות רבות שיעניקו לכם זמן איכות עם הילדים וישאירו אותם פעורי פה. הנה מדריך קצר לחמישה מקומות נפלאים, שישרו על ילדיכם אווירה קסומה.

עיר המלכים- לא לילדים בלבד

פארק שעשועים, שהשראת הבנייה שלו לקוחה מתקופת המקרא- כחמשת אלפים שנים אחורה בזמן. הוא מיועד לילדים ולמבוגרים ומומלץ בקרב אטרקציות באילת. צורתו כשל ארמון גדול המחולק לכמה מיני אתרים מרכזיים. ביניהן: מערת התנ"ך, מערת האשליות, מגלשת דוד (מגלשת מים) ועוד. במקום פעילויות עם אשליות אופטיות, מבוכי ענק ומשחקים מהנים. בתוך עיר המלכים יש פארק שעשועים בשם "פנטזיה" ובו רכבת הרים, מתקני רחיפה, ספארי ועוד. מרבית המתקנים מיועדים לגיל 3 ומעלה.

איי-מקס אילת

קשה לפספס את הפירמידה המשולשת בה שוכנים תיאטראות "איי-מקס" במרכז העיר. בתי הקולנוע הללו קיימים במקומות שונים בעולם, וידועים בהקרנת סרטים בשיטת תלת-מימד, עם עיצוב ישיבה מיוחד וסאונד מתקדם ששואב את צופי הסרט לתוכו בזכותן.

אייס ספייס- ממלכת הקרח

180 טונות של קרח רוכזו בתוך מבנה ענק, כמו ביקור חטוף בקוטב הצפוני באמצע החום הלוהט של אילת. כשמדברים על אטרקציות באילת, "אייס ספייס" הוא מקום חדש יחסית, ובו ניתן למצוא פסלים מרהיבים, ממש כמו במוזיאון והכול עשוי קרח: דובי קוטב גדולים, מערת נטיפי קרח, בר קרח, מגלשות קרח ועוד. חשוב לציין, שבגלל ההכרח לשמור על טמפרטורה נמוכה מאוד בתוך האתר, המקום מספק מעילים ציוד ולבוש חורפי.

מצפה תת ימי

עולם הפנטזיות הטבעי שתוכלו לאתר בחיפוש אחר אטרקציות באילת, הוא המצפה הוותיק המציע סיורים מודרכים מעל ומתחת לפני הים, לכל הגילאים. שם, אפשר לחזות באלמוגים מרהיבים, דגים מיוחדים מסוגים שונים, צמחיית ים מיוחדת ועוד. דרך המצפה אפשר גם לקיים שייט בספינה עם בטן מזכוכית "ספינת האלמוגים" שרק יעשיר את הפנטזיה התת- ימית.

ריף הדולפינים

בשביל ילדים בעל חיים הוא דבר מופלא ובייחוד כשמדובר ביצורים החיים במים. דולפינים אינה חיה שנתקלים בה כמעט בכלל במהלך החיים, לכן המלצה נוספת שתשיא את ילדיכם על כנפי הדמיון של הטבע היא ביקור בריף הדולפינים, שם הילדים יוכלו לצפות או לשחות עם החיות המדהימות הללו.

 

 

 

 

צרו קשר

Click on the image to change it