מכונת שיוף לציפורניים- למראה מרשים ויוקרתי

שיוף הציפורניים הינו חלק בלתי נפרד מטיפוחן וחשוב מאוד לבצע את העבודה בצורה מדויקת ונכונה. אם אתן מעוניינות לרכוש מכונת שיוף לציפורניים חשוב שתבחרו במכונה איכותית ומתאימה. כדי לבצע את הבחירה הנכונה יהיה עליכן לתת את הדעת על מספר גורמים אשר משפיעים על איכות המכונה.

גורמים אשר משפיעים על איכות המכונה

להלן חמישה גורמים שיש להתייחס אליהם בעת רכישת מכונת השיוף שלכן:

הגורם הראשון שיש להתחשב בו הוא שנאי המכונה- ביגוד למה שאנשים חושבים- שהשנאי  הוא חלק חשוב ואפילו הכי חשוב במכונה, תפקידו הוא להעביר את החשמל ולקבוע את מהירותה (ולא יותר מזאת), נוסף על כך, לא צריך לחפש מכונה שעושה סיבובים רבים לדקה, (אפשר להסתפק בכ- 25 אלף סיבובים). שנית, יש לשים לב לידית האחיזה של המכונה- תפקידה של הידית הינו הכי חשוב. הידית אחראית לסיבובי המנוע וכוללת מנגנון מובנה אשר מונע ויברציות. שלישית, מומלץ לבחור במכונה שקטה. רביעית רצוי לבחור במכונה יפה ואסתטית שכן מכונה יפה תצור רושם יוקרתי ויהיה ניתן לגבות מחירים גבוהים יותר עבור הטיפולים, כמובן שהמכונה צריכה להתאים לקוסמטיקאית ועליה להיות נוחה לעבודה. חמישית, רצוי שלא לרכוש מכונה זולה- תוספת מחיר עבור מכונה איכותית וחדישה תשתלם יותר בעתיד ולכן שווה לשלם את המחיר עבורה.

מעוניינות לרכוש מכונת שיוף יפה ואיכותית אשר מבצעת עבודה מדויקת? פנו אלינו!

אם אתן מעוניינות לרכוש מכונת שיוף איכותית וחדישה ולהעניק למטופלות שלכן שירות מקצועי וחוויה יוצאת דופן, חווה שבסופה הן יצאו מרוצות וישובו לבצע אצלכן טיפולים, מומלץ עבורכן לרכוש מכונת שיוף מחנות LFA. מכונת השיוף שאנו מציעים לכן הינה בעלת מראה יוקרתי ומרשים, מבצעת עד כ- 35,000 אלף סיבובים לדקה וכוללת ידית אחיזה קלה וקצרה. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ואמין לאורך כל תהליך הרכישה ותוכלו להיות בטוחות שהלקוחות שלכן ישובו אליכן ואף יהפכו ללקוחות קבועות.

אתן מוזמנות לבקר באתר LFAYOUSHOP - יופי של חנות

 

צרו קשר

Click on the image to change it