צימרים יוקרתיים

הציבור הישראלי  אוהב לנפוש בצימרים יוקרתיים בצפון  בכל הזדמנות שיש להם בחודשי החורף הקרירים. זוגות צעירים, נשואים טריים ונשואים ותיקים, כולם אוהבים את צפון הארץ – אזור הגליל ורמת הגולן שהם ללא ספק האזורים היפים ביותר בארץ. הרים וגבעות מוריקים, שדות פורחים וימת הכנרת הופכים את צפון הארץ למקום אידיאלי למקום צימרים יוקרתיים. יחד עם זאת, מה הופך צימר לצימר יוקרתי? מלבד רמת האבזור, שטח הצימר והחצר הצמודה לו זוכים לשדרוג גם כן שלא לדבר על מתקני ספא מפנקים.

צימרים יוקרתיים הם מילים נרדפות לסוויטות פרטיות אותן משכירים עוסקים עצמאיים באזור  הצפון. בדרך כלל, כמו כל יתר בעלי הצימרים, היו הם בעלי קרקע נטולת שימוש אותה הם הסבו לקרקע עליה ניתן לבנות צימר או יותר נכון מיני וילה פרטית. ההבדל הוא ברמת הצימר – צימר סטנדרטי נבנה בצמוד לצימרים נוספים כך שרמת הפרטיות יורדת במעט. בנוסף, חומרי הגלם מהם בנויים הצימרים היוקרתיים הם מהאיכות הגבוהה ביותר – שיש, אבן, קרמיקה וכו' בעוד שהצימרים הסטנדרטים הם צנועים יותר ובנויים לא פעם מעץ.

צימרים יוקרתיים או וילות יוקרתיות בדרך כוללים שטח בנוי נרחב העולה  על 80 מ"ר וכוללים גם בריכה פרטית, ג'קוזי כפול ואפילו מרובע, סאונה רטובה, סאונה יבשה ויש צימרים יוקרתיים הכוללים  אפילו מגרש טניס צמוד. בתוך הצימר  היוקרתי תמצאו מסכי פלזמה ענקיים, מרכז מדיה ומטבח מאובזר למופת. בשיחת  טלפון ידאגו המארחים לפנק אתכם בטיפולי מסאז' ובארוחות בוקר מפנקות וכמו כן ידעו להמליץ לכם על מקומות בהם שווה לבקר בקרבת מקום.

אלו שטרם שהו  בצימר יוקרתי מפנק ייגלו כי הנופש הוא בלתי נשכח ומזכיר באופיו נופש בכפר אירופאי נידח למרגלות גבעות ירוקות ונוף משגע למרות שהינכם עדיין בישראל. מחיר התחלתי של לילה בצימר יוקרתי מתחיל  בסביבות 1,000 שקל והכל בהתאם לרמת האירוח, האבזור ורמת השירות.

צימרים יוקרתיים ניתנים לאיתור דרך האינטרנט באמצעות חיפוש פשוט דרך מנוע החיפוש המועדף עליכם. למרבית הצימרים היוקרתיים  יש אתר אינטרנט המכיל גלריית תמונות של הצימר וסביבתו החיצונית, מחירים, פרטי יצירת קשר ומפת הגעה.

צרו קשר

Click on the image to change it